Kategoriler
Internet

Google Türkiye ofisi açılıyor

Googleİnternet dünyasının en parlak yıldızı Google, yerel kullanıcı ve reklam verenleri en iyi ürün ve hizmetlerle buluşturmak amacıyla başlattığı Avrupa yatırım programı çerçevesinde Türkiye ofisini hizmete açıyor.

Arama devi Google, Avrupa yatırım programı çerçevesinde Türkiye ofisini hizmete açıyor. Program sayesinde yerel kullanıcı ve reklam verenleri ürün ve hizmetlerle buluşturmak amaçlanıyor. Google Gelişen Pazarlar ve EMEA Bölgesi Yöneticisi Dennis Woodside ve Google Türkiye Ülke Müdürü Erem Karabey’in ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Google Türkiye ofisi açılıyor başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

bu google türkiye'nin adresi nerededir telefonu var mıdır? arıyorum arıyorum bulamıyorum. şikayetim var.. onu iletecem kimse yok. o kadar para veriyorum bunlara ve acı bir şekilde farkettim ki bunlar türkiye'ye vergi bile vermiyorlar.
en büyük şikayetim real estate antalya aramasında hakettiğimi düşündüğüm yerde olamamam. alakasız adamlar çıkıyor. ne yapcam ben şimdi.

baskın demir yapmanız gereken bir seo uzmanı ile çalışmak.