Yemeği bu akşam tuvalette yiyelim mi?

Çinliler garip insanlar, hele yemek kültürleri inanılmaz, ilginç ve bize göre iğrenç bile denebilir, denebilir değil aslında ben rahatça iğrenç diyorum, siz de deyin.

Hepimiz bir yerlerde görmüş, okumuşuzdur Çinliler böcekleri şöyle yer ne bileyim neleri böyle yer. Bu seferki ilginçlik biraz farklı.

Çinli bir girişimci yemek yiyenlerin yedikleri yemeklerin 4-5 saat sonra tuvaletten dışarı gittiğini bastıra bastıra düşündürmek için belki de müşterilerin sandalyeler yerine klozetlere oturduğu bir restoran açmış.

Çin'in Hangzhou kentinde açılan bu restoran gençlerin yoğun ilgisini çekmiş ve başlıkta yazdığım "Yemeği bu akşam tuvalette yiyelim mi?" cümlesini bu restoran sayesinde kurabiliyorlar.

Bu arada kimi yemekler de mini tuvalet şeklindeki kaplarda servis ediliyormuş.

Toilet-Themed Restaurant
Diners have their meals on toilet seats at a toilet-themed restaurant in Hangzhou in Zhejiang province June 29, 2008. The restaurant, which opened on June 1, features toilet seats as dining chairs and food served in miniature bathtubs and toilet bowls. Picture taken June 29, 2008. REUTERS/Steven Shi (CHINA)

Fotoğrafları;

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

böcek yemeseler aç kalırlar zaten. o kadar nüfusu neyle doyuracaksın ki 🙂 aslında dünya'nın ekolojik dengesi bu çinlilere göre kurulmuş olmasın?

amaaan insanlar ne yapacaklarını şaşırdılar. ben bunlardan yersem mıgdem bulanır be. gercı onlarda bızım yemedıgımız cogu seyı yedıklerınden dolayı mıgdelerı daha saglamdır 😛

ama zaman degıstı artık robotlarla seksı dusunen ınsan toplulugu bu taslardan da yer. her seyıde yer. dıkkat edın sızı yemesınler 🙂 )

ay lavabo önünde yemek yedikleriresim ne iğrenç …
kürtaj olmuş kadınların ceninlerini yiyenlerden daha ne beklenirki; dışkılarını da yiyordur allah bilir bunlar

her zaman ki gibi muzlupastaya katılıyorum… her an herşeyi yiyebilirler… bu çinlilerden herzey beklenir abi… zaten bizim sırtımızdan geçiniyorlar… herşey çin malı… ben elimden geldiğince almamaya çalışıyorum sizde öyle yapın…

aslında işe yarar adamlar ;

öncelike şu kene sorunumuzu çözmek için birkaç çinli çağıralım diyorum. bakarsınız çorbasını felan yaparlar ortada kene felan kalmaz..

ayrıca sokak köpekleri ve sokak kedilerini felanda sayabilirisiz.

tabi bu varyasyonları artırmak mümkün ama wolkan'ın tadına baktırmayalım 🙂 onun tadı bize kalsın 🙂

adamların bildiğim kadarıyla şöyle bir sözleri var..

" sırtı gökyüzüne bakan herşeyi yeriz."

ulen iyiki biz insanların sırtları gökyüzüne bakmıyor gerçi sadece insanların bakmıyor diğer tüm hayvanları yiyorlar sanırım 🙂

ya kardeşim bunlar pisliklerini bile yer nası mideleri kaldırıyo yakında onuda yerler

ben inanmıyorum boyle bişey yapan benim bokumuda yer ciddiyim vanpirler resmen allah belalarını versin allaha havale ediyorz

saol wolkanca çok yardımın dokundu. öğretmende zaten ilginç bir şeyler olsun demişti.