Kategoriler
Hayattan

Anne ben uzaylı mıyım..?

Bu aralar nedir anlamıyorum ama herkes bana karşı içinde ne varsa dökmeye başladı. Yav tamam insanların bazı hataları olur ama hep mi ben hatalıyım..?!

Gerçi enteresan biriyimdir. Gel-gitlerle dolu. Çok da sertimdir açık söylemek gerekirse (bunu da yeni yeni öğreniyorum yani). Millet bu zamana kadar amma atmış içine benimle ilgili birçok şeyi. Duyunca çok şaşırıyorum. Yok bir de kendileri sütten çıkmış ak kaşıklar ya. Kötü olan benim. Ya ilk önce siz kendinize bakın sonra bana laf söyleyin. Deli oluyorum ya. Zaten derdim başımdan aşkın hem üniversite hem ikinci üniversite hem blog hem forum… Bide şimdi "ben" çıktım başıma. Ben neymişim be..!

Bazen anneme soruyorum "anne ben uzaylı mıyım. Başkalarına neden benzemiyorum..?". Annemde hep der ki "sende sorun yok kızım sorun başkalarında. Senin gibi akıllı ve ahlaklı bir kız uzaylı olamaz"…

Bugün Ahmet Durul’un blogunda gezinirken ( ki çok seviyorum blogundaki yazıları okumayı ) bir söz çıktı karşıma "Hiçbir şeyi kişisel alma. Başkalarının seninle ilgili düşünceleri onları ilgilendirir, seni değil." Doğru söylüyor galiba. Bundan sonra ister uzaydan yanlışlıkla düşmüş olayım ister beynini çalıştıramayan ( ki hiç de değilim 😛 ) ben buyum ve ben "ben" olduğum içinde kendimi seviyorum. Teşekkürler bu sözü blogunda yayınladığın için Ahmet Durul.

Artık ben uzaylı falan değilim. Öyle düşünen varsa da bana ne 🙂

WOLKANCA

Konuk Yazar

Anne ben uzaylı mıyım..? başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.