WordPress 2.8 sürümü çıkmış! Lütfen güncelleyin.

wordpress-galeriBugün WordPress 2.8 kararlı sürümü duyuruldu. 1-2 aydır biz wolkanca.com da ve diğer yerlerde 2.8 test sürümünü deniyorduk, oldukça güzel yenilikler olduğunu ara ara ekran görüntüleri ile yazdık.

Bu sürümde geliştirmelerin en dikkat çekicileri admin panelinde sizleri karşılayacak.

Blogunuzu WordPress 2.8'e yükseltin. wordpress.org/download

Aşağıdaki video’da bir sunum yapmışlar;


Otomatik güncelleme yapacaksanız ve default veya klasik temayı kullanıyorsanız temaları da güncelliyor bu yüzden otomatik güncellemeden önce tamanızın da yedeğini alın.
WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

otomatik güncelleme yapacaksanız ve default veya klasik temayı kullanıyorsanız temaları da güncelliyor bu yüzden otomatik güncellemeden önce tamanızın da yedeğini alın.

bunu okudum ayaklarımdan beynime doğru bir sızlama çıktı. okuduğum anda güncelleme bitmek üzereydi, bitti ve baktımki temam hala duruyor 🙂 çok mutlu oldum.
fakat wp-plugin'ler üzerinde güncellemeden sonra birtakım değişiklikler oldu onu çözebilmiş değilim…

related posts eklentisiyle şimdilik bir çakışma yapıyor. güncelleme öncesi bu eklentiyi pasif hale getirin. mümkünse eklenti güncellenene kadar da aktif etmeyin..

merhaba arkadaşlar bende wordpress kullanıyorum sitede yazdığım yazılar google web aramasında çıkmıyor blog sayfasında çıkıyor acaba neden kaynaklanıyor