Kategoriler
Blog

WordPress 2.0.4 Türkçe çıktı

wordpress-trEvet haydin WordPress’imizi yenileyelim yenilik iyidir 😉 .WordPress geliştiricilerinin resmi sitesinde duyurulan WordPress 2.0.4 sürümünün Türkçe versiyonu dün WordPress Türkiye tarafından dağıtıma sunulmuş.

Yeni sürüme yükseltmek için WordPress Türkiye Wiki’sinden faydalanabilirsiniz.

WordPress yeni sürümü 2.0.4 için Türkçe paketi hazırladık. Türkçe 2.0.4 paketini her zamanki adresten indirebilirsiniz. Aynı zamanda Türkçeleştirdiğimiz temaların hepsi güncellendi.

WordPress’i ilk kez kuracaksanız buraya, daha önceki sürümlerden güncelleme yapmayı düşünüyorsanız buraya bakabilirsiniz. Sorun ve önerileriniz için forumu kullanabilirsiniz.

Not: WordPress 2.0.4 sürümü için henüz dil dosyası yayınlamadı, paketteki Türkçe dil dosyası bu sürümle uyumlu olan eski sürüm dil dosyasıdır. Bu yüzden Türkçe olmayan yerler az da olsa var. WordPress, 2.0.4 sürümü için dil dosyası hazırlayınca paketi güncelleyeceğiz, takipte kalın.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

WordPress 2.0.4 Türkçe çıktı başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.