Kategoriler
Blog Konuk Yazar

WordPress 2.8.4 çıktı

wordpress 2.8.4 WordPress 2.8.3 sürümünde bazı hattalar olması sebebiyle WordPress 2.8.4 versionu çıkarıldı . Sevinelim mi üzülelim mi bilmiyorum WordPress kullanıcıları WordPress 2.8.3 güncelleme yapmışken şimdi WordPress 2.8.4 çıkaması WordPress kullanıcılarını kara kara düşündürüyor.
Şu ana kadarki en gelişmiş WordPress versiyonu resmi olarak yayınlandı. 790'nın üzerindeki iyileştirmelerle bu WordPress çok daha kararlı ve hızlı! Bu yeni sürümde yönetici paneliniz eskiye göre daha hızlı. Kendi yönetici panelinizi istediğiniz takdirde sağ üstteki ekran seçenekleri kısmından en fazla 4 stüna bölebiliyorsunuz. Ve her bir bloğu da sürükleyip istediğiniz düzene koyabilme imkanına sahipsiniz.buradan WordPress 2.8‘i indirebilirsiniz.

Aşığıda tanıtım videosu bulunmakta.(Malesef ingilizce)

Eski wolkanca.com’da WordPress 2.8.4 çıktı veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, WordPress 2.8.4 çıktı için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.