Kategoriler
Blog

Wolkanca’ya yeni tasarım

Blogun tasarımının kaynağını bulup arkadaşa bu kişi hırsız diye gaza getiren mailler atan, bildiğiniz geçmişten beri online düşmanlık yapan kişilerden dolayı tasarımı kaldırmak zorunda kaldık, oysa işin aslı öyle değildi o arkadaşa çok farklı ve art niyetli yazmışlar, maksat biraz ses getirip bundan nemalanmak başka bir şey değil yoksa işi gücü bırakıp sağlıklı bir insan bunlar için 50 tane mail atıp 2 gün uğraşmaz yani, ruh hastası ve ezik insanların kendilerini tatmin etme işleri bunlar.

nah
Bu elin sahibi çok uzun süre önce bloga yazmıştı, yani çıkıp bu kel kafalı hocalar bunun için de çalıntı filan demesin anlamında şey ettim 🙂

Elbette ondan sonra bunu görüp aforoz girişimine girmek için hazır kıta bekleyen leş kargaları da dadanmış, tüm bunlar olurken benim hiç haberim yoktu, açıkçası biraz kafa dinliyordum ama gelen mesaj ve telefonlardan dolayı tekrar bu salak sulak şeylere girdim. Çok sıkıldım arkadaşlar bunu bilmenizi istiyorum, zaten yeni de boşandım yani kurtuldum diyelim şuna, artık iyi bir şirketin iyi bir pozisyonunda iş yapıp diğerleri(***) gibi kenara çekilme zamanım geldi. Yalnız bazı problemlerim yok değil, bu küçük ufak problemleri atlatır atlatmaz bu blogu kapatacağım ve artık buraya değil profesyonel işlerime yöneleceğim.

Bu akbabalar sakın ha enselerinden nefesimi eksik edeceğimi düşünmesinler, bu yılın benim yılım olduğunu çok önceden yazmıştım, tam 2 yıldır bu vakitleri bekliyordum ben. Yazdıkları ve çizdiklerini tek tek onlara yedirmesini ben çok iyi biliyorum, biraz daha sabretsinler, ben 2 yıl sabrettim de ancak boşanabildim ve şu an özgürüm.

Şimdi bu bloga yeni bir tasarım yaptırıp alt kısmına anlamlı şeyler yazmayı planlıyoruz.

İyi haberleri es geçip kötü ve olumsuz her şeyi neredeyse ulusal gazetelere manşet yaparcasına haykırabilen bu insanlar asla tükenmeyecek.

Gerekli tüm yasal ve hukuki haklarımı kullanıyorum, söylenecek sözleri artık mahkemede söylerler kimseye verecek bir hesabım yok ama alacağım çok hesap var, destek olan arkadaşlara tekrar buradan da çok teşekkür ederim.

Sizlere bir uyarım, arkadaşlar benim hakkımda bir şey yazan kişilere inanmayınız, beni şahsen tanıyan bilen kişiler zaten çok az dolayısıyla tüm diğer şeyleri yazan çizenler ya bir husumeti vardır benle ya da büyük ihtimalle kıskançlığından, çekememezliğinden bu şekilde yapmaktadır.

Çok üzüldüğüm bir konu bu, hem kırmak istemiyorum insanları onlara açıklamak zorunda hissediyorum böyle şeyleri hem de tek tek herkese laf yetiştirmeye üşenip illallah ediyorum.

Atıyorum mesela herif e-posta yazmış(tonla aynı şekilde e-posta oluyor) -Volkan blogunda bağlantı ver şu siteye, -Volkan şunu yap. Ben bunlara yapamayacağımı yazmışımdır o da buna gıcık olmuş ve sanki öc almak gibi böyle acayip şeyler yapabiliyorlar. Kısaca buna benzer şekillerde çok minik ucuz şeylerden bunlar olabiliyor, taktir edersiniz ki bu blogun ismi çok bilindiği için kolay ve güzel de oluyor onlar için, yani düşünsenize http://minakoyim.blogspot.com kimin umurunda olur şu anda? Yani elbette bu blogla uğraşacak adamlar başkasıyla neden uğraşsınlar ki?

Selam eder ve öperim sizleri, sinirlenince çok küfürbaz oluyorum gerçekte de böyle (: yazdıklarımı sesli halde bağırıyorum yani öyle anlayın, ses kaydıda alacağım zaten inanmayannlar için cidden bağırıyorum, küfürler için çok üzgünüm ama benim şahsi hesaplarım ve özgürlüğüm var bir yere bağlı değilim, rahatlıyorum o şekilde yoksa hem başım ağrıyor, hem daha da kötü oluyorum vallahi tek başına yaşamaya çalışan bir insanım kimsem yok yani ne bekliyorsunuz ki, ancak dostlar işte onlarda az olur biliyorsunuz. Lanblog u açacağım ama onun şu anda hâlâ süren bir mahkemesi var bitsin devam ederiz.

Keyfinizi bozduğumuz için üzgünüz geçer bunlar takmayın hayat güzel.

Bitti.