Kategoriler
Blog

Wolkanca’ya yeni tasarım

Blogun tasarımının kaynağını bulup arkadaşa bu kişi hırsız diye gaza getiren mailler atan, bildiğiniz geçmişten beri online düşmanlık yapan kişilerden dolayı tasarımı kaldırmak zorunda kaldık, oysa işin aslı öyle değildi o arkadaşa çok farklı ve art niyetli yazmışlar, maksat biraz ses getirip bundan nemalanmak başka bir şey değil yoksa işi gücü bırakıp sağlıklı bir insan bunlar için 50 tane mail atıp 2 gün uğraşmaz yani, ruh hastası ve ezik insanların kendilerini tatmin etme işleri bunlar.

nah
Bu elin sahibi çok uzun süre önce bloga yazmıştı, yani çıkıp bu kel kafalı hocalar bunun için de çalıntı filan demesin anlamında şey ettim 🙂

Elbette ondan sonra bunu görüp aforoz girişimine girmek için hazır kıta bekleyen leş kargaları da dadanmış, tüm bunlar olurken benim hiç haberim yoktu, açıkçası biraz kafa dinliyordum ama gelen mesaj ve telefonlardan dolayı tekrar bu salak sulak şeylere girdim. Çok sıkıldım arkadaşlar bunu bilmenizi istiyorum, zaten yeni de boşandım yani kurtuldum diyelim şuna, artık iyi bir şirketin iyi bir pozisyonunda iş yapıp diğerleri(***) gibi kenara çekilme zamanım geldi. Yalnız bazı problemlerim yok değil, bu küçük ufak problemleri atlatır atlatmaz bu blogu kapatacağım ve artık buraya değil profesyonel işlerime yöneleceğim.

Bu akbabalar sakın ha enselerinden nefesimi eksik edeceğimi düşünmesinler, bu yılın benim yılım olduğunu çok önceden yazmıştım, tam 2 yıldır bu vakitleri bekliyordum ben. Yazdıkları ve çizdiklerini tek tek onlara yedirmesini ben çok iyi biliyorum, biraz daha sabretsinler, ben 2 yıl sabrettim de ancak boşanabildim ve şu an özgürüm.

Şimdi bu bloga yeni bir tasarım yaptırıp alt kısmına anlamlı şeyler yazmayı planlıyoruz.

İyi haberleri es geçip kötü ve olumsuz her şeyi neredeyse ulusal gazetelere manşet yaparcasına haykırabilen bu insanlar asla tükenmeyecek.

Gerekli tüm yasal ve hukuki haklarımı kullanıyorum, söylenecek sözleri artık mahkemede söylerler kimseye verecek bir hesabım yok ama alacağım çok hesap var, destek olan arkadaşlara tekrar buradan da çok teşekkür ederim.

Sizlere bir uyarım, arkadaşlar benim hakkımda bir şey yazan kişilere inanmayınız, beni şahsen tanıyan bilen kişiler zaten çok az dolayısıyla tüm diğer şeyleri yazan çizenler ya bir husumeti vardır benle ya da büyük ihtimalle kıskançlığından, çekememezliğinden bu şekilde yapmaktadır.

Çok üzüldüğüm bir konu bu, hem kırmak istemiyorum insanları onlara açıklamak zorunda hissediyorum böyle şeyleri hem de tek tek herkese laf yetiştirmeye üşenip illallah ediyorum.

Atıyorum mesela herif e-posta yazmış(tonla aynı şekilde e-posta oluyor) -Volkan blogunda bağlantı ver şu siteye, -Volkan şunu yap. Ben bunlara yapamayacağımı yazmışımdır o da buna gıcık olmuş ve sanki öc almak gibi böyle acayip şeyler yapabiliyorlar. Kısaca buna benzer şekillerde çok minik ucuz şeylerden bunlar olabiliyor, taktir edersiniz ki bu blogun ismi çok bilindiği için kolay ve güzel de oluyor onlar için, yani düşünsenize http://minakoyim.blogspot.com kimin umurunda olur şu anda? Yani elbette bu blogla uğraşacak adamlar başkasıyla neden uğraşsınlar ki?

Selam eder ve öperim sizleri, sinirlenince çok küfürbaz oluyorum gerçekte de böyle (: yazdıklarımı sesli halde bağırıyorum yani öyle anlayın, ses kaydıda alacağım zaten inanmayannlar için cidden bağırıyorum, küfürler için çok üzgünüm ama benim şahsi hesaplarım ve özgürlüğüm var bir yere bağlı değilim, rahatlıyorum o şekilde yoksa hem başım ağrıyor, hem daha da kötü oluyorum vallahi tek başına yaşamaya çalışan bir insanım kimsem yok yani ne bekliyorsunuz ki, ancak dostlar işte onlarda az olur biliyorsunuz. Lanblog u açacağım ama onun şu anda hala süren bir mahkemesi var bitsin devam ederiz.

Keyfinizi bozduğumuz için üzgünüz geçer bunlar takmayın hayat güzel.

Bitti.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

5 Haziran 2009 tarihinde eklenen Wolkanca’ya yeni tasarım hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

Wolkanca’ya yeni tasarımiçin 21 yanıt

hayat güzel volkan abi, neler yaşadık hepsi geçiyor, sağlık olsun.

ya bir tema yuzunden blogmı kapanırmıs, saçmalama….
kimi okuyacaz biz

daha neler olcak oho
bu tasarım olayı daha bir başlangıç. yakında, " bu post benim, benim duygularımı yazmışsın. kladır! " diye mailler gelirse şaşırmayın 😀

zaten insanın bloglama hevesini kıran da bu tip angutlar değil mi?
başlık resmi onlara çok güzel bir cevap olmuş wolkan abi.
ama şunu bilesin ki, seninle uğraşan insanların yanında, seni örnek olan bir çok insan da var. ve dediğin gibi "geçer bunlar takmayın hayat güzel."… gerçektende öyle…

şimdi adamın biri çıkıp bu renk benim rengim kullanamazsın dermiş 😀

volkan kendin diyorsun kendi işlerime yönelip profesyonel şeyler yaapcağım diye. madem böyle parlak fikirlerin var ne diye böylesi polomiglere giriyorsun ki? blog aleminde kim kendi temasını yazdırmış ki( istisnalar hariç) hepimiz temalarımızı biryerlerden bulup koyuyoruz ki sen nerden aldığınıda blogunda anlatmışsın.

ben senin yerinde olsam hiçbir söylentiy maile aldırış etmez temamada hiç ellemezdim. senin bu olaylar karşısında tema değişikliğin onlara haklı olduklarını kendi ağzınla söylemiş gibisin.

bence basit insanların basitce şeyler için basit zamanlarını basitleştirerek basit yollarla dile getirmesidir. yolun bahtın açık ola.

erkan şikayet etmiş dreamhost a onlarla uğraşmak istemedim ki zaten adam çok gaza gelmiş ne desem vazgeçmezdi boşu boşuna uğraşmak istemedim yeni tema yapılıyor zaten benzeri, bunlar yeni şeyler değil hep oluyor insanların çekememezliği işte alışkınız biz 🙂 ben çok gülüyorum onlara.

burada çok kalleş insanlar var onlar çok çakal olduklarıiçin isim yazamıyorum uğraşmamak için, mesela linkz ve google adsense yani bu blogun kazancına göz diken ….. dan tut yaptıkları işe çomak soktuğum ….. e kadar bunu şey ediyorlar ama bilmiyorlar ki benim eyvallahım olmamış kimseye onlara olacak 🙂 beyinsiz bunlar, ufak insanlar, ufak hesaplar sözlerim yerlerine gidiyor eminim yani sırf bu yazıyı bile 5bin kişi okumuş düşün yani ne meraklı kitle var buralarda 🙂 100 ünden 60 ı …..

(noktalı alanları siz doldurun, klavyemi bozmayayım hatunlar kızıyor.)

seni sevmediklerini söyleyenler bile wolkanca'yı takip ediyolar sen rahat ol 😉 it ürür kervan yürür…

umutlarım yalnızlığa kalacaksa, ben seni temasızda sevebilirim wolkancaaa ! 🙂

ulan hıyarlar bende blogumda başka bir blogun temasını kullanıyorum. bende hırsızım ulan beni de şikayet edin oraya buraya..

valla volkan istediği yere şikayet etsin ne çıkar? sen temayı ben yaptım, tema bana aittir diye bir şey söylemedikten sonra ne yaparsa yapsın sana birşey diyemez. mahkemeye versin isterse ne olacak? o zaman herkes birbirini sikayet etsin o benim temamı almıs, bu benim temamı copy yapmış, bu benim temama benzetmeye çalışmış… bu senin temana( değiştiğin tema) neden o adamın temasının aynısını kullanıyorsun derlerse sen de dersn ki, ulan be adam madem o kadar uçuk beyinli adalet avcısısın gel bana istediğim temayı yazdırt yada parasını ver ( 🙂 ) bende bu temayı kapatım de.

salla bunları. bizde bir laf kardır. köpe….k havlar havlar susar diye…anlayana bu laf yeterlidir. anlamayanda havlamaya devam etsin…

merhaba volkan (abi). sana uygun bir tema yapabilirim. isteklerin doğrultusunda. ücretsiz olarak yapacağım. 🙂 bana mail adresimden ulaşabilirsin istersen. kolay gelsn. boşver takma insanlara ama o el hareketi yakışmamış 🙂

turgay sağol arkadaşım. blog işte bu bak yap bir tane bakalım aman ha dikkatli yap 🙂

peki madem yapalım size 1 adet 1 haftaya kadar yine buradan veya mail yoluyla iletirim size. iyi çalışmalar. 🙂

turgay buradan iletme 🙂 sen e-posta atarsın zahmet olmazsa.

blog hayatına yeni başladım gerçekten 2 aydan uzun süre senin temanı aradım acayip (: çok hoşuma gitmişti sonra pes ettim (: ama buna emin ol ki sen taaa space ile ilgili yazılar yazarken seni takip ediyorum ve hep böyle bir spaces açmak için epey araştırdım ve nihayet bugün gelip çattı fakat elde tema yok (: ve sevmedim ama mecburen tema koydum sonra bu olanları okuduktan sonra harbiden de haklısın

bu elin sahibi benim bizzat dayımdır resmi sonny ericson k790i telefonumla çektim.online bir oyun oynuyorduk ve sinir olduğu birisine yollamak istedi bende çektim.kendisi hiçbir zamanburaya giriş yapmadı olaolmadı