Kategoriler
Blog

Blogun tasarımı: Chriskjennings

Blogun şu anki tasarımını bu arkadaşın(chriskjennings.com) sitesini daha 6 ay önce ham halindeyken görüp çok beğendim ve menüsü artı attabotunu aldım. Zaten bu tasarımı ben yaptım da demedim ama tüm kodlama ve yerleştirme bana ait, eminim o da tasarımının bu halinden çok hoşlanmıştır çünkü artı şeyler de var. Logo Vehbi Kılıç’a ait.

Ama hakkı var çok hoş yapmış gerçekten, parasını bana bildirdiğinde ödeyeceğim veya başka tasarıma da geçirebiliriz orası çok problem değil.

theif

Asıl problem bu arkadaşa maille gönderip beni hırsız gibi göstermeleri ki zaten “fuck you” diye ben onlara yazdım, işleri güçleri olmayan akıl hastaları, ruhsuz ibneler. Bu kadar çok orospu çocuğu arasında blog yazmak da zor.

Küfürden hoşlanmayanlar görmezden gelsin, ben orospu çocuklarını görmezden gelemedim kusura bakmasınlar.

http://chriskjennings.com/2009/06/the-anatomy-of-a-thief/

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

3 Haziran 2009 tarihinde eklenen Blogun tasarımı: Chriskjennings hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

Blogun tasarımı: Chriskjenningsiçin 21 yanıt

copyright © rönesanstan bu yana wolkanca®, wordpress ile volkan yılmaz tarafından sizin için özenle üretildi!

bir tek bu footer'da yazan yazıda çelişkiye düşmüştüm. ama şüphelerimde yanılmışım. yaşasın wolkanca.

sen böyle seyleri dert etmezdin. ayrıca baktım adamın bloguna, sen bildiğin geliştirmişsin, bir suru ek ozellik eklemişsin. gelsin sana tesekkur etsin tasarımı gunde en az 20.000 kişi goruyor adamın sayende 🙂
ben ce değiştir sen bunu sıkıldık zaten… =)

para talep etmezse değiştiririz 🙂 zaten default temayı değiştirdik diye tonla neden değiştirdin diye mesaj gelmişti.

bu blogun herşeyi benim. böyle dönem dönem kara çalma çalışmaları oluyor hiç bitmiyor. nedeni hep çekememezlik işte ne olacak amaaaan sikimde değil 😀

© 2006-2009 chris jennings. all rights (yes, @volkanyilmaz that means you too) reserved.

footer kısmına lafı koymuş 🙂

girişe tam üste bir uyarı koymuş.."wolkanca üzerinden gelen ziyaretçiler;wolkanca blogunda yalan söylüyor ve temayı çalmıştır.yakında kaldıracaktır..".. bence kaldır seni çekemeyen ipneleri daha fazla sevindirme..

aldırma volkan senin yaptığın modifiyeyi kıskandığından böyle yapmıştır.genel de zaten hep öyle oluyo orjinalini kullanıp sahibine link vermesen bişey demezler az biraz daha güzeleştirdinmi hemen ibneliğe başlarlar.

default theme varken de takip ediyorduk tasarım ziyaretçi sayısını arttırmadı bence. bir çok değiştirme var ama keşke footer a yazaymışsın şuradan aldım diye. temanın ismi bile değişik gözüküyor zaten. adam blogunda büyük taşlama yapmış. bence para falan uğraşma koy tavrını değiştir temanı. giren kişiler tema için girmiyor nede olsa. ayrıca bu yerleşime benzer 100 lerce yerleşim var, illa bu olacak değil ya. bana tema yapın desen okuyucularından biri çıkar sana tema yapacak 😀 ama adam da haklı kendi çapında.

kaldırman iyi olmuş temayı, digital millennium copyright act (dmca) e ait uygun olmayan ihlal bildirimlerine özellikle google çok hızlı bir şekilde tepki gösterir.

o "the best site in turkey" olan imajın anında gidebilirdi.

ders olması açısından iyi oldu 😉

bu tema olayı üzerine kendi bloguma bir yazı yazıp pingback atmıştım okumuş olacak ki sitesine wolkanca.com'dan gidenlere olan uyarıyı değiştirmiş 🙂 yeni yazısı "welcome visitors from blog wolkanca. ı love the turks, but volkan yılmaz stole my work and lied to you in his blog post. this issue has been dealt with and life goes on. thanks for visiting!"

başlangıcı ben yapmışım galiba bu haberi yaydıktan sonra hem crissjenkiss hem de wolkanca bunu yazmış.

ama bu kadar olay olması yanlış… bütün bloglar birbirinden esinlenerek yapıyor temalarını.

misal bende her yaptığı tema da peşinden koşuyorum nahnu nun.

çok büyütmüş olayı volkan artık sen de bir yerden esinlenme turkiye de en iyi blogcularından oldugunu biliyorlar sanırım fazla hır gür çıkartıyorlar.

ondan ziyade orda yazılan yorumlarda dikkatimi bir yorum çekti ''eren kuyumcuoğlu'' nun yazdığı.. google ile çevirdim. çeviride genel olarak ''türklerin hepsi hırsızdır, volkan yılmaz gibidir, düşüncelerinizi türklere karşı asla değiştirmeyin'' gibi bir sonuç çıkıyor.ingilizcesi aşşağıda

ı really am ashamed of what’s happened out there. ı can even say that it is a secondary embarrassment to me.
know that turkish people are nothing like volkan yilmaz.
stealing is one thing, but the rudeness…
best of luck, and please do not let his actions change your opinions about turkish people (if you’ve ever have any).

yalnışmı çeviri yaptım birde siz bakın.sanırım bunu yazan adam eğer yalnış çevirmediysem.ermeni yada başka bir millete mensup..yorum http://chriskjennings.com/2009/06/the-anatomy-of-… konudaki yorumlarda eren kuyumcuoğlu na aittir.kimsenin bizleri kötülemeye hakkı yoktur..

"turkish people are nothing like volkan yilmaz" demiş yani türkler volkan yılmaz gibi değildir demiş translate herşeyi doğru çeviremiyor malesef…

volkan yılmaz gibi değildir diyen arkadaş türkiye de yaşamıyor ve ezikliğini böyle gidermeye çalışıyor.

adam yerine koyup cevap vereceğim insanlara sadece cevap yazarım diğerler derdi olanlar ve hakaret içerin mesajları yazanlar dertlerini hakime anlatırlar.

birkaç ite meydanı bırakacak olsaydım şimdiye kadar bırakırdım, bunlar öncede defalarca oldu hep olacak, ufak bir açıkta büyütüp bu hale getirirler bu oyun hep olur her işte her sektörde.

işlerini bozup nasırlarına bastıklarıma selam olsun aslan gibi buradayız kimsenin eyvallahına da kalmayız.

o s.., m.., b.. vb. gibileri beklesinler leş kargaları.

volkan abi blogunu uzun zamandır takip ediyorum. şu son tasarımın gerçekten çok hoştu.sana yapılan çok komik ve saçma kısaca çocukluk. bu konuda sessiz kalamazdın senin huyunuda biliyoruz artık susmuyorsun bu konuda susmaman doğru fakat diğer konularda sus. senin üzerinden rant sağlamaya çalışan çok kişi var.
"boş koy…"

içerik aşmış, tema olmasada olur. bu arada temanın asıl sahibi footer'da koymuş lafı volkan.

oha! benim blogun tasarımının aynısı, headeri değiştirmiş sadece, yazık valla. dmca'ya gidicem yarın.

"türkler volkan yılmaz gibi değildir demiş" değil. doğrusu "türkler volkan yılmaz gibi hiçbirşeydir."