Kategoriler
Blog

Yanımdan ayırmadıklarım

Geçenlerde gaykedi blogunun logosuna tıklayınca ana sayfaya gitmek istiyorum demiştim onun yazarına, sesimi duyan gaykedi blogunun yazarı benim hazırladığım kod parçacığını kabul ederek blogu düzenledi, isteğim yerine geldi artık gaykedi.blogspot.com’un başlıktaki logosuna tıklayıp ana sahifeye gidebiliriz. Bol tıklamalar diğer gaykedi okurlarına da.

Bu vesile ile beni bir mimle ısırmış kedi gay. Bu blog miminin konusu aslında kadınlara yönelik, çantanızı açıyorsunuz ve içinde ne var ne yok fotoğraflıyorsunuz, kadın değilseniz ya montunuzun, ceketinizin ya da işte cebinizde ne varsa masaya dökmeniz gerekiyor, ben de öyle yaptım.

Yanımdan hiç ayırmadığım şeyleri masaya koydum ve fotoğrafladım;
1-Cep telefonlarım, özellikle sony ericsson telefonum ve onun kulaklığı asla yanımdan ayırmayacağım bir şey çünkü telefondan çok müzik dinlemek için kullandığım bir alet, bildiğiniz müzik çalardan hiç bir farkı yok muhteşem bir ses kalitesi var tavsiye ederim sony walkman telefonları.
2-Cüzdan, bu normalde para cüzdanı oluyor fakat her gariban Türk genci gibi benim de cüzdanımda paradan başka her nevi kart vs. bulunur.
3-Not defterim, blog yazarıysanız yanınızda bir not defterinin olması bir şart veya bunun yerine elektronik bir alette olabilir ama not defterinden daha kullanışlı ne olabilirki?
4-Kalemlerim, tükenmez ve kurşun kalem, çoğunlukla başka arkadaşların yemek diye tabir edilen çalması, aşırması vakası olana kadar yanımda taşıyabilildiğim çok sevgili kalemler. Ama her nedense lazım olduklarında hep kaybolurlar bu kalem milleti.

Yanımdan ayırmadıklarım

Başka bir şey yok, yanımda sürekli olan şeyler bunlar. Bu mimi ben de blogcuforum.net’in anası Gülşah’a yoluyorum hazır canı da sıkılıyormuş belki faydası olur.

Gülşah’da nasıl bir ortamda blogluyorsunuz diye dürtüklemiş beni ona da cevaben şu fotoğrafı çekmiştim.
https://wolkanca.com/eski/ben-nasil-blog-yaziyorum/