Kategoriler
Teknoloji

Windows 7'nin tarihi belli oldu

Windows Vista'dan çıkacak olan Windows 7 işletim sisteminin tarihi belli olmuş. 2009'un ortalarında piyasaya çıkması beklenen işletim sisteminin bir de ekran görüntüsü var(devamında). Bilmem ne kadar gerçekçi ama birçok internet sitesinde kullanılmış. Microsoft'un diğer ortaklarına bu yılda hazırlık aşamasında olan sürümler gönderilip işbirliği sağlanacakmış bile.

Windows 7 ekran görüntüsü

Eski wolkanca.com’da Windows 7'nin tarihi belli oldu veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Windows 7'nin tarihi belli oldu için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

Windows 7'nin tarihi belli olduiçin 7 yanıt

o resimin gerçek windows 7 olduğuna dair herhangi bir kanıt yok.resim sadece warez forumlarda dolanıyor o kadar microsoftun herhangi bir linkinde yayınlanmadı..

ben ortaokul 3teyken de 2002de longhorn çıkacak demişlerdi.

longhorn(vista) da çıktı çıkacak diye bayağı ertelendi ve isim değişti ilk görüntülerinden farklı bir vista gördük. bu windows sürümü de öyle olacaktır muhakkak. zira vista yalan oldu.

tamamen gerçek dışı ekran görüntüleriymiş. ama diğer bilgiler ertelenmezse harfi harfine.

daha çok bekliycez windows 7 için. microsofta yakın kaynaklar en erken 2011'den bahsediyorlar, burada

arkadaşalr ne çıkacak çıkmayacak size ne siz buradan bir şeylerden fayddalanacaksanız faydalanın mahhalle karıları gibi laklak etmeyin forumu oluşturan arkadaşaların yüreğine sağlık burayı lütfen chat sayfasına dönüştürmeyelim

emeği geçen herkese teşekkür ediyorum