Kategoriler
Kültür Sanat

Vizyon Film: Veba

En İyi Salgın Hastalık Filmleri (13 Film)
Bugün sinema bu filmi izledim. İsminden anlaşılacağı üzere 28 gün sonra tanında bir film.

Sanırım bu tip filmlerden çok fazla şey bekliyorum 🙂 Hemen hemen bütün zombi, virüs, hastalık türevi filmleri izleyen birisi olarak bu filmden istediğimi alamadım diyebilirim.


Başlarda güzel başlayan film her ne kadar makyajları çok güzel olsa da konu itibari ile zayıf, sürükleyicilik bakımından o kadarda iyi değildi. Şimdi filmi anlatmak istemiyorum izlemeyen arkadaşlarımız olabilir ama küçük bir dip not düşmeden geçemeyeceğim; sizde benim gibi 28 gün sonra, 28 hafta sonra, ölüler şafağı, ölüler ülkesi, ölülerin günü, resident evil serisi gibi filmlerden hoşlanıyorsanız bu filmden beklediğinizi alamayabilirsiniz.. 🙂 Benim notum 10/6.

Eski wolkanca.com’da Vizyon Film: Veba veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Vizyon Film: Veba için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.