Kategoriler
Kültür sanat

Terminatör 4 Kurtuluş: Bunu dinliyorsanız, direniş mensubusunuz demektir!

John ConnorDün akşam Cevahir AVM'deki Megaplex Sineması 9. salonda izledik. Terminatorizm.com sitesinde sorulan sorulara verilen doğru cevaplar arasında yapılan çekilişle ön gösterim içind avetiye verildi, 100 kadar kişi birlikte filmi izledik.

Terminatör 4 Kurtuluş filminde Arnold Achwarzenegger’ı da görmek güzeldi. Filmde özellikle motorsikletlerin olduğu sahne muhteşem olmuş, aksiyon üzerine aksiyon halinde geçiyor film.

Ben tatmin oldum, bilim kurgu ve aksiyon seviyorsanız sizin de çok hoşunuza gidecek bir film olur bu diye düşünüyorum. Film önümüzdeki hafta veya bir sonraki hafta sanırım Türkiye'de vizona girecekmiş.

İyi seyirler.

Eski wolkanca.com’da Terminatör 4 Kurtuluş: Bunu dinliyorsanız, direniş mensubusunuz demektir! veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Terminatör 4 Kurtuluş: Bunu dinliyorsanız, direniş mensubusunuz demektir! için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

er-ryan ı kurtarmak taki normandy çıkarması gibi müthiş bir giriş sahnesi yapmışlar, o helikopter sahnesi için bile seyredilebilir,
bitişi sahnesi çok daha iyi olabilirdi…

filmi izelemedim ama fragmanlarda da en güzel görünen motsikletlerin olduğu kısım. motosikletler hakikaten muhteşem