Kategoriler
Eğlence

Renfield, Nicolas Cage Dracula rolünde

Nicolas Cage Dracula rolünde: “Renfield” filminden yeni fragman. Başrollerini Nicolas Cage ve Nicholas Hoult’un paylaştığı “Renfiel” filminin yeni fragmanı yayınlandı.

Türkiye’de 14 Nisan 2023’de vizyona girecek olan Renfield filminde; Nicolas Cage, Dracula’yı, Nicholas Hoult ise sadık hizmetkar Renfield’ı canlandırıyor.

Renfield | Altyazılı Fragman

Renfield isimli film, Bram Stoker’ın Drakula romanından uyarlanan bir korku-komedi filmidir. Filmde, Drakula’nın sadık hizmetkârı Renfield’in maceraları anlatılmaktadır. Renfield, Drakula’nın emirlerini yerine getirmek için çeşitli tehlikelerle karşılaşırken, aynı zamanda kendi akıl sağlığını korumaya çalışmaktadır. Film, Universal Pictures tarafından yapılacak ve yönetmenliğini Dexter Fletcher üstlenecek. Başrolde ise Nicholas Hoult, Renfield’i canlandıracak.

cage - dracula
cage – dracula
cage - dracula
cage – dracula

Chris McKay imzalı “Renfield”, efendisi Dracula’nın yıllarca süregelen işkencesine maruz kalan ama kendisine olan sadakatini de bir şekilde sürdüren hizmetkâr Renfeild’ın macerasının anlatıyor.

Filmde Renfield 90 yıllık esaretin ardından yeni bir hayatın varlığını fark ediyor ve efendisinin üzerine kurduğu tahakkümü yıkmaya, bu uğurda ne gerekiyorsa yapmaya kalkışıyor.

Hikâyenin kan ve aksiyon içermesinin yanında, absürt mizahından da beslenen Renfield’ın oyuncu kadrosunda Nicholas Hoult ve Nicolas Cage’in yanı sıra Awkwafina, Ben Schwartz, ve Adrian Martinez gibi isimlerde ye alacaklar.

IMDb: Renfield

Bir önceki altyazılı teaser: https://www.youtube.com/watch?v=cWx8Pfcw6oo

Netflix’deki en iyi korku filmleri – Netflix üzerinden izlenebilen en iyi korku filmleri listesi.
Ekranların en iyi vampir karakterleri –
Televizyon tarihinde tüm zamanların en iyi vampir karakterlerin listeledik.