Kategoriler
Kültür Sanat

UP! (Yukari Bak!) Hillside Beach Club’da izleyin

Tüm dünyada merakla beklenen, Türkiye’de Ekim ayında vizyona girecek olan Disney. Pixar yapımı “UP!-YUKARI BAK” filmi, 13 Ağustos Perşembe akşamı, özel bir gecede Hillside Beach Club misafirleriyle buluşuyor.

Walt Disney Pictures ve Pixar Animation Studios, “UP!- YUKARI BAK” ile sinema izleyicilerini bambaşka yerlere alıp götürüyor. Oscar Adayı Pete Docter ın (“Sevimli Canavarlar”) yönetmenliğini üstlendiği film, 78 yaşındaki balon satıcısı Carl Fredicksen in çocukluk hayallerinin peşinden koşmasını konu alıyor.

Fredericksen çocuk yaşta tanıştığı eşiyle tüm hayatı boyunca Latin Amerika daki Cennet Vadisi ni ziyaret etmeyi hayal eder ancak eşiyle beraber mutluluk dolu yıllar yaşamasına rağmen bir türlü bu hayali gerçekleştirme fırsatı bulamaz. Bir gün Fredericksen çok sevdiği eşini kaybetmesiyle kararlı bir şekilde hayalini gerçekleştirmeye karar verir ve renk renk yüzlerce balonla Latin Amerika ya yolculuğa çıkar. Ancak yolculuğu, hayatına giren 8 yaşındaki aşırı iyimser Hayat Kaşifi Russell ve birçok renkli karakterle beklediğinden çok daha macera dolu gelişir.

Erol Günaydın’ın seslendirmesini unutmamak lazım, fragmanlardan izlediğim kadarıyla muhteşem olmuş.

Birçok galaya ev sahipliği yapan ve Türkiye’de deniz üstündeki ilk sinema keyfi gibi önemli deneyimlere imza atan Hillside Beach Club ın, 7den 70e tüm Pixar hayranlarına yaşatacağı bu özel geceye Disney in Digital 3D™ teknolojisi de eşlik ediyor.

Rezervasyon ve bilgi için: hillsidebeachclub.com.tr