Kategoriler
Kültür Sanat

THE MUPPETS – Türkçe dublajlı fragman ve bilgiler

The Muppets filmi ile Muppet hayranları; Kurbağa Kermit, Bayan Piggy ve diğer Muppet ların, Disney in yepyeni macerası The Muppets ta, Jason Segel, Amy Adams, Chris Cooper ve grubun yenisi Walter la buluşmasını heyecanla bekliyor. Film 27 Ocak ta vizyonda! Filmin fragmanının Türkçe dublajlı versiyonuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Kategoriler
Kültür Sanat

Alternatif Lost finali

Geçen Pazar son bölümü yayınlanan ve sona eren efsane dizi Lost finali ile oldukça çok tartışıldı, finalden memnuniyetsiz olanlar çoğunluktaydı ki bu hem çok saşma hem de doğal bence, çünkü dünyada o kadar iyi, o kadar uzun soluklu bir televizyon dizisi olunca onu son bir bölüm ile bitirmek, izleyicileri memnun etmek o kadar da kolay […]

Kategoriler
Kültür Sanat

Up – Yukarı Bak filminden türetilmiş bir şarkı

Buna yeni rastladım, Up Türkiye’de vizyona Yukarı Bak olarak giren bu harika filmden vokalleri ve çeşitli farklı sesleri kullanıp muhteşem bir şarkı çıkarmışlar ortaya. Hoşuma gitti koyayım buraya dedim. Filmde Türkçe selendirme Erol Günaydın dı gerçekten iyi filmdi ben yeğenlerle hem orijinalini hem dublajlısını 5 defa izledim. Song Made Completely Out Of Sounds From Up

Kategoriler
Kültür Sanat

İzledim: G-Force

Geçtiğimiz ay bayramda izlenecek filmler arasına aldığım G-Force’u dividisini yeni izledim. Film Türkiye’de geçtiğimiz bayram vizyona girmişti. Walt Disney Pictures’ın her sene çıkardığı yeni animasyon filmi serisinde bu yılki olan G-Force’da Hangover’dan tanıdığımız komik kuzen Zach Galifianakis rol alıyor.

Kategoriler
Kültür Sanat

UP! (Yukari Bak!) Hillside Beach Club’da izleyin

Tüm dünyada merakla beklenen, Türkiye’de Ekim ayında vizyona girecek olan Disney. Pixar yapımı “UP!-YUKARI BAK” filmi, 13 Ağustos Perşembe akşamı, özel bir gecede Hillside Beach Club misafirleriyle buluşuyor.