Kategoriler
Kültür Sanat

Padma

Padma Bu akşam maillerimi kontrol ederken spam kutusuna düşen bir mail dikkatimi çekti, Türkçe içerikli spam olunca inceliyorum onada bir bakayım dedim. Padma adında bir grup bu herkesdinlesin.com şeysinden gelme kendisi, gelen mailde şarkılarına iat klibin çekildiğini ve youtube ye yuklediklerini demişler. Merak ettim ve araştırdım bunlar nedir necidir diye Wiki'de ekşisözlükte bile varlardı demek ki internette oldukça fazla promosyon çalışması yapıyorlar.
Şarkılarını şahsen ben beğendim özellikle Vaktim Yok (niye?).


Vaktim Yok (Niye?)
Kapımda yalnızlıktan örülmüş bir dantel, Ciğerim sökülüyor, içime çektiğim kara isten, Nedeni yok, üzülmekten, boğulmaya vaktim yok… Kaderimin zincirleme kazasıyken, Yaralıydım tekrar tekrar can verirken, Nedeni yok, yas tutmaktan, bağırmaya vaktim yok… Korunmasız, kan kırmızı yüreğim, Ödenmiş hesabımdan bir adım öndeyim… Değişmekten yorulmuşken, Sensizliğe alışmışken, Gözyaşlarım kurumuşken, Niye nemli yine?, Beklemekten yorulmuşken, Hasretinle yoğrulmuşken, Bu dert beni kavurmuşken, Beni yerme yine!, Kapımda yalnızlıktan örülmüş bir dantel, Ciğerim ökülüyor, içime çektiğim kara isten, Nedeni yok, üzülmekten, boğulmaya vaktim yok… Kaderimin zincirleme kazasıyken, Yaralıydım tekrar tekrar can verirken, Nedeni yok, yas tutmaktan, bağırmaya vaktim yok… Korunmasız, kan kırmızı yüreğim, Ödenmiş hesabımdan bir adım öndeyim… Değişmekten yorulmuşken, Sensizliğe alışmışken, Gözyaşlarım kurumuşken, Niye nemli yine? Beklemekten yorulmuşken Hasretinle yoğrulmuşken, Bu dert beni kavurmuşken, Beni yerme yine! Vakit yok niye?
Avunmak niye? Dualar niye? Dövünmek niye? Vakit yok yine… Vakit yok yine… Vakit yok niye? Vakit yok… Değişmekten yorulmuşken, Sensizliğe alışmışken, Gözyaşlarım kurumuşken, Niye nemli yine? Beklemekten yorulmuşken, Hasretinle yoğrulmuşken, Bu dert beni kavurmuşken, Beni yerme yine!

İlk demoları LA;
* şarkısı tam benlik. Padma'ya başarılar diliyorum ve albümlerini heyecanla bekliyorum.

ve videosu;

https://www.youtube.com/watch?v=P7Ju1TEvnxE

Padma resmi sitesi : [ via ]
Padma herkesdinlesin sayfası: [ via ]
Padma Roportaj: [ via ]
Padma Wikipedia: [ via ]
Padma ekşisözlük: [ via ]

Eski wolkanca.com’da Padma veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Padma için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Padmaiçin 3 yanıt

bencede tamamen katılıyorum olgunlaşmak için tecrübe için yıllar gerekmıyor…..

padma'yı (-ki o zamanlar ismi cats in practice'di) "o men", "the lost", "bir zamanlar" şarkılarıyla tanıdım ve artık vazgeçilmez arasında.. herkese tavsiye ederim deli divane =)