Kategoriler
Kültür Sanat

Padma

Padma Bu akşam maillerimi kontrol ederken spam kutusuna düşen bir mail dikkatimi çekti, Türkçe içerikli spam olunca inceliyorum onada bir bakayım dedim. Padma adında bir grup bu herkesdinlesin.com şeysinden gelme kendisi, gelen mailde şarkılarına iat klibin çekildiğini ve youtube ye yuklediklerini demişler. Merak ettim ve araştırdım bunlar nedir necidir diye Wiki’de ekşisözlükte bile varlardı demek ki internette oldukça fazla promosyon çalışması yapıyorlar.
Şarkılarını şahsen ben beğendim özellikle Vaktim Yok (niye?).


Vaktim Yok (Niye?)
Kapımda yalnızlıktan örülmüş bir dantel, Ciğerim sökülüyor, içime çektiğim kara isten, Nedeni yok, üzülmekten, boğulmaya vaktim yok… Kaderimin zincirleme kazasıyken, Yaralıydım tekrar tekrar can verirken, Nedeni yok, yas tutmaktan, bağırmaya vaktim yok… Korunmasız, kan kırmızı yüreğim, Ödenmiş hesabımdan bir adım öndeyim… Değişmekten yorulmuşken, Sensizliğe alışmışken, Gözyaşlarım kurumuşken, Niye nemli yine?, Beklemekten yorulmuşken, Hasretinle yoğrulmuşken, Bu dert beni kavurmuşken, Beni yerme yine!, Kapımda yalnızlıktan örülmüş bir dantel, Ciğerim dökülüyor, içime çektiğim kara isten, Nedeni yok, üzülmekten, boğulmaya vaktim yok… Kaderimin zincirleme kazasıyken, Yaralıydım tekrar tekrar can verirken, Nedeni yok, yas tutmaktan, bağırmaya vaktim yok… Korunmasız, kan kırmızı yüreğim, Ödenmiş hesabımdan bir adım öndeyim… Değişmekten yorulmuşken, Sensizliğe alışmışken, Gözyaşlarım kurumuşken, Niye nemli yine? Beklemekten yorulmuşken Hasretinle yoğrulmuşken, Bu dert beni kavurmuşken, Beni yerme yine! Vakit yok niye?
Avunmak niye? Dualar niye? Dövünmek niye? Vakit yok yine… Vakit yok yine… Vakit yok niye? Vakit yok… Değişmekten yorulmuşken, Sensizliğe alışmışken, Gözyaşlarım kurumuşken, Niye nemli yine? Beklemekten yorulmuşken, Hasretinle yoğrulmuşken, Bu dert beni kavurmuşken, Beni yerme yine!

İlk demoları LA;
* şarkısı tam benlik. Padma’ya başarılar diliyorum ve albümlerini heyecanla bekliyorum.

ve videosu;

https://www.youtube.com/watch?v=P7Ju1TEvnxE

Padma resmi sitesi: [ via ]
Padma herkesdinlesin sayfası: [ via ]
Padma Roportaj: [ via ]
Padma Wikipedia: [ via ]
Padma ekşisözlük: [ via ]