Milliyetçi Rap

Turkiyenin internet starlarindan biri daha yavas yavas ortaya cikmaya basladi ama bu oyle ici bos sacma sapan bisi diil, izleyin dinleyin.
Şarkının sözlerinden: Tayyip uyan ülke elden gidiyo lan

Gelen yorumlardan ve tepkilerden sonra az sonra yazacaklarımı yazmak zorunda kaldım;
Arkadaşlar bu videoyu ben yapmadım bu şarkıyı ben söylemedim. Ve bu videoyu yapan ve şarkıyı söyleyen adamlarla hiç bir ticari yada başka ilişkim yok. Bu video bir fikirdir belki o görüş içindeki arkadaşlar için bir protestodur elbette dünyada her fikirin karşıt bir fikiri olabilir aynı şekilde düşünmeyebiliriz siz biz onlar ama belki ortak paydalar bir olabilir diye düşünüyorum. Bir dernek tarafından Diyarbakır'a davet edilmiş ve oradaki insanların sorunlarına dertlerine elimden geldiğince fayda sağlamaya çalışmış biri olarak benim kendimi burada deşifre etme gereksinimim yok hiç bir zaman sert ırkçı bir milliyetçilik tarafında olmadım ama hassas değerlerimize her zaman sahip çıkan biri olduğumu herkes bilir.

Dolayısıyla buradaki video benim şahsıma ait fikirler olmayabilir. Benim blogumda yayınlamış olduğum bir fotoğraf, video, yada diğer materyaller sadece benim fikirlerimi yansıtıyor olsaydı işte o zaman ben bilgi faşistliği yapmış olur bir tarafın fikirlerini yansıtmış olarak demokrasiden yoksun bir çizgide olurdum ki öle olmadığımızı anlamak için bu blogu güzelce bir gezmeniz gerekir.

Bu yazıya yapılan onlarca yorumu sildim silmeyi istemezdim ama malesef insanlar hep sataşacak yer arıyolar evlerinde otururken galiba canları sıkılıyor yada iş yerlerinde sıkılmışlar buraya yorum yazıyorlar.

Eğer sabırla bu yazımı buraya kadar okuduysanız beni anlamış olduğunuzu biliyorum ama eğer okumayı sevmeyen klasik bir vatandaşsanız bu yazımın havaya uçtuğunu düşünerekk tekrar tekrar üzülüyorum ama tabi buda bir fayda sağlamıyo son olarak hava güzel deniz sahil kumsal arkadaşlar sevin sevilin boş verin.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Milliyetçi Rapiçin 138 yanıt

herkes yazıyor güzel diye çok güzel hazırlanmış diye… ama yalan…
bir şey dikkatimi çekiyor: dolapdere’de ki piç kürtler diyor ve ırkçı olmadığını türk olduğunu söylüyor.
milliyetçiler burda hata yapıyor işte: siz onlara piç dedikçe onlar daha çıkar sizi vurur.
üzülen sadece türklerin anası değil, kürtlerinde anası da olur onlar da kan ağlıyor…
evet bu ülkedeki tüm milliyetçiler aynı zamanda ırkçıdır.
wolkan kendine gel… aşma sınırları… yakışmaz:; halkların kardeşliğine inanın,düşmenlığına değil…

kardeşim bırakın bu işleri haddinizi bilin. birde işe dini katın ohhhh ne güzel ulen o kansız bebek katiline bu az bile ne dini bu kansızlarda dinmi var hem kürt vatandaşlara bişi diyen yok o arkadaşlarımı şehit eden kahpe soysuz hainlere bu söz.

wolkan kardeş hata yapıyorsun "kürt kancıklar" diyolar. biz kürdüz ve küfür ediyorlar sen de yayınlıyorsun. aynı fikirde olmadığını söylüyorsun ama yayınlıyorsun. 25 milyon kürte hakaret ediyorlar. bundan sen de sorumlusun… haberin ola wolkan… dikkat et kendine…

dyarbakırlı arkadaşım wolkanca çok dikkatlidir sen merak etme 25milyon değil bütün cihan toplansa biz burada olacağız. 😈

ben türküm ve bu topraklarda hainlere yer yok o kancık kelimesi hainlere söylenmiştir 25 yada 10 milyon kürtlerin hepsinede hain denmiyor zaten.

biz bunları yazarken o kancıklar hainler askerlerimize pusu kuruyorlar bu imralıdaki \\\”köpek\\\” asmayanlara lanet olsun.

paylaşım için teşekkürler emeğe sağlık herşey türk için; türk’e göre,türk tarafından: ::

ulan volkan gene ortalığı karıştırdın lan senin işin yok bu yaşta siyaset yapıyosun😕 ırkçı değilim diyosun ozaman kürtlere insan gibi davranın ve onlarıda tanıyın ayrım yapmayınnnnnnnn

ben bu konuyu bu topici ayakta alkışlar şapka çıkartırım….
cuk oturmuşş bir kaç tavizci ipneye….

ben ırkçı değilim milliyetçide değilim,
kürt milletinin hepsi aynı değil
allah pkk'nın ve teröristlerin belasını versin.

en ii kürt ölü kürt artık bunu biliyorum bunu söylüyorum siz kimsizinde benim bayragımı yakıp atamın heykelini suya atıyonuz bizim ülkemizde karnınınız doyuruyorsunuz bizim sayemizde rahat yatıyonuz halen şerefsizlik defolun gidin artık bu ülkeden

süper bişi bu çok ii gönderme yapmış. ama burda kürt arkadaşlardan biri kancık lavıfdan huzursuzluk duymuş nedense dolapdere o da vardı heralde laf batmış çünkü 💡 bu vatanın ekmeğini yiyip bu vatana hainlik eden şerefsizler için kancık lafı az bile arkadaşım :finger:

galiba bu yazıyı ya silmeliyim yada yorumlara kapatmalıyım. arkadaşlar bakın küfür etmek insanın içinden geliyor benimde geliyor ama böyle kamuya açık herkesin görebileceği bir siteye sen küfür yazarsan hemde bunun gibi hassas bir konuda olmaz yani ben yayınlayamam bunu yorumlarınızda küfür yerine daha akıllı zeki kelimeler kullanırsanız ki buda küfürden daha etkili olabilir bazen o zaman yayınlarım yorumları silinen arkadaşlara duyurulur.

türkiye türklerindir
25milyon kürdün de söz hakkı yoktur
sevmeyen şerefsiz defolsun gitsin

arkadaşlar tamam her ppk kürttür ama her kürt pkk değildir karıştırmayalım ben kürt falan değilim ama o kadar milliyetçi kürt arkadaşlarımız varki bunları unutmayalım kendini bilmeyen atasını neslilini cettini bilmeyen kürtlerede şunu diyeyim uyan kürt uyan seni nerde doğurdu anan doğduğun yemek yediğin kaba pisleme türke kefen biçmeyede çalışma unutma türke kefen biçenin ölümü korkunç olurr

volkan 38 yaşındayım senin alnından öpüyorum,kürt piçleride kıçından öpsün başarılar.

bakıyorumda gocunma olmuş heriflerde. muhteşem olmuş volkan kardeşim eline emeğine sağlık bunu bulup buraya koymuşsun. biz bu ülkenin bir çakıl taşı kadar toprağı için çok can verdik çok can veririz ama. tarihinden övünen milletiz biz. şan şeref bizim kanımızda var. tarihiniz yok be bu sıfatlarla hiç bir zaman anılamıyacaksınız sizler. şehitler ölmez vatan bölünmez…

arkadaşlarım bunlar derin konular.wolkan abi seni de seviyoruz, sayıyoruz ama yanlış yapıyosun. bizçok sevmiyoruz pkk'yı. ama ne yapalım kürtler daha uzak olduğu ve cahil olduğu için daha kolay kandırılıp dağa çıkabiliyorlar.e bunlara karşın da burdan ' kürt diye birşey yoktur' falandır….filandır….'diyemeyiz.bilmem sizinki nasıldı ama doğarken hiç kimse forum doldurmuyor kürt mü türk mü olacam diye.eğer bir kişi kürtse onun suçu yoktur ama eğer bir kişi teröristse.onun barınacak yeri yoktur bu dünyada. ayrıca tek terörist kürtler midir?devletin malına zarar veren,kapkaç yapan,banka soyan…… bunlar da terörist değil midir. aklınızı başınıza toplayın. insan yeter ki insan olsun ırkı önemli değildir.nitekim bazı ülkelerde de 'barbar türkler' denmekte.e sen kendi içindeki ayrımcılığı körüklüyorsan dışarıya karşı nasıl kendini anlatacaksın?

kürt halkı ateş olmayan yerden duman çıkmaz,25 milyon kürt olsan ne olur,türkiye türklerındır,ayık ol,kürtler kancık derken,bakıyorum üstüne alınmıssın,yaran var belli,orada söylenen söz bu vatanı bölmek isteyen kürtleredir..
tehdite papuç bırakacak kadar küçülmedık…

ben alınmadım ki sadece doğru olan veya olmayan bazı şeyleri söyledim. bizfalan diyorsun ya o komiğime gitti.kurtlar vadisinin sonuçları olarak görüyorum bu stand-up'u.bak sen de aynı şeyleri söylüyorsun 'zarar her kimdense o teröristtir' .milliyetçilik parlak nicklerle veya veya başka bişeyle olmaz adama 'sanal alem delikanlıları' derler sonra.neyse lafı uzatmim. anlaşıldım umarım

ne olursa olsun bu vatana zararı dokunan kim olursa olsun teröristtir,kürtlerin çoğu bu ülkeyi bölmek ıstediğinden öyle lanse edılmekte,bizler bu vatanı seven herkesi sayarız,severiz,ama zararı dokunacaklarıda ezriz ırkı ne olursa olsun,bu toprak 30 kupona alınmadı ey insanlar her karışında kan var kan…
diyarbakırlı tehdıtle iş yürümez,üşlesını seven insanlara dıl uzatacağına, ekmeğini yediğin ülken için çalış…
bu ülkenin ekmeğini yiyipte hainlik yapan ilerde bir gün kafasına kurşunuda yer…

bence 10 numara bir klip olmuş.. sözleri iyi anlayın boş yere tartışmayın dikkat ettiyseniz "hata kürt yurttaşlarda değil beynini yıkayan ibnelerde" diyor. burda bahsedilen kürt "saf(cahil)" niteliğindedir.. dolapdere olayında bahsettiği ise bölücü olandır.. yukardaki tartışmada dolapdere olayına o kadar hiddetlenmişsiniz bu ayrıntıyı görememişsiniz demek ki sizin içinizde kürt olduğunuz için böyle bir eziklik var.. bu eziklik gözünüzü kör etmiş.. birde birisi kürtleri tanıyın demişti yukarda kürtleri insan olarak tanımak yeterli öyle bir devlet bundan önce yoktu.. bundan sonrada türk toprakları üzerindede var olmayacaktır.. bunun hayaliyle yaşayanlar varsa ırak'a gidebilirler… son olarak milli mücadele döneminde alınan kararlardan birini yazıyım vatan bir bütündür bölünemez sanırım buda yeterlidir.. ekmeğini yediğin suyunu içtiğin vatana ihanet etmek ne kadar acı birşey… bununlada yetinmeyip kutsal görevini yapan askerini öldürmek insanlık ayıbından başka birşey değildir!!

allah türk'ü korusun ve yüceltsin!!!

çok güzel muhteşem bir site yapmışsın bravo!!! gerçekten harika ayrıca klibinde on numara..

milliytçilik adı altında 3 5 serserinin ussal olarak değil sadece hissel olarak dile getirdikdikleri sacma sapan bir klip olmuş, asarız keseriz mantığıyla ülkeyi sürekli geriye ilerletti bu mantık,milliyetçiyiz diye ahkam kesiyorlar milliyetçilik içe karşı olmaz dışa karşı olur,adam gibi milliyetçi olsunlar olacaksa

elınıze agzınıza saglık cok güzel olmus
ama devamı gelmessı lazım

arkadaşlar kürtlere laf yapmışsınız da şöle bişi diyorum türkiyedeki kürtleri çıkarın sınırdan bakın bakalım saf türk kalıomu!!
mesala benim babam kürt hemde alası elazıglı annem se türk izmirli şimdi soruyoruım size iddaa ediyorum türkiyenin yüzde 99 u böle.bırakın artık türk kürt kavgasınıda birleşin dışarıdan gelen şeylere uyanın! kürtlerin içinde bazı piçler canımızı yakıo ama hepsi değil bizde onların canını yakıyoruz!

kürtler türktür, türkler kürt değil türk soyu asildir ve tarihte büyük devletler kurmuşlardır kürtler de türklerin sadece bir koludur ırk olarak. ayrımcılık yapan yoktur bu devleti bu cumhuriyeti hazmedemeyen hain kalleşler şu an ele başları imralıda yatıyor vardır. ve askerimiz bu şerefsizlerle savaşıyor zaten burada gereksiz diyaloglara girmeyelim ve her yazılanıda ciddiye almayalım çünkü ben gördüm 11 yaşında bir çocuk bile bu tarz konulara internette yorum yapıyor hiç bir tarih bilgisi omlayan insanlar ve hiç bir bilgisi olmayan insanlarda yorum yapıyor çünkü internet olayı böyle işte mevzu uzun…

ben insanlardan nefret ederim. bir memlekette geçinemiyoz yaw. nereye kadar giderki bu kürt türk düşmanlığı. alevi sünli siyah beyaz demeden severdim inasanları ama artık kimseyi sevmiyorum. çok sırtımdan vurdular beni. tek dostum bir köpeğim var mutluyum onunla… d12_rap_can{.}hotmail.com

selamun aleykum ben ırkçı değilim ama şerefsizlere ırkçıyım…kürtlerin yüzde 90 ı vatan bölen kalleş şerefsiz ve pislik içindeki işlerdedir…esrar kesi hapcısı torabacısı hepsi böyle…. bu video ve şarkı harika… türkiye türkiyeyi sevenlerindir…..

ulan diyarbakırlımısın nesin benim canımı sıkma şimdi gerçekten de kürt katliamı olur o uyuz avrupa itleri de sesini çıkaramaz sizin güvendiğiniz her kimse siz gidin de o it gelsin bu meydanda konuşsun konuşabiliyosa akıllı olun kürşad soyundan gelen oğuz kanlı yaverlerin canını sıkmayın sonunuzu bile gören olmaz

volkan gardaş allahın adamısın seen söyleneceği söylemişin bana da şunu sölemek düşer hedef turan rehber kuran allah türkü korusun

abi keske o sarkıda bıraz empati yapılsa kurtlerın acısından dusun pkk yı kastetmıyorum dıslanan ızmır gıbı bı metrepolde bıle her canı sıkılanın sovdugu sana kurt oldugun ıcın hakaret edıldıgı bı yerde catısma olur bu vatan sadece sızın degıl sadece turk askerı dedıgınız turk degıl onların ıcınde kurtlerde var oluyorsa onlarda oluyo bunu kurtlere degılde devletın yanlıs polıtıkalarına ve emperyalıst guclere yor vatanı sevmekse bı kurt olarak vatanımı senden cok sevıyorum

bence türt kürt alman farketmez mılliyetcılık yapan karsındakine saygısı olmayan………..oglu…………dır bence hepzaten bunların yuzunde dunya yasanmaz bıle toprak parcası halıne geldı sen ver gazı karıssın sokaklar sened devlet ıcın bısey yaptım dıye gecın eğer olumlu bısey yapmak ıstıyosan herkesı bır arada tutmaya calıs eğer fasıt lıkten haz almıyorsan okkk

bazıları kac yasında olursa olsun aklı kemale ermeyınce ermıyo ya sen bı ırka hangı akla hızmet kufredıyosun zaten bole kufredenlerın hepsıne sorsan kurtler kufurcu ınsanlar der ama neyse bu zamana kadar boyle fasıst ınsanlar vardı olcakta her goruse saygılıyım ama kufur denınce orda saygım bıter peygamberın bı sozuyle kotu soz sahıbınındır

kardesim eyvallah video güzel sagolasın kendini anlattıgın için neyse allaha emanet ol biz de ses getiren herkese can feda allaha emanet ol….
'''kızıl_aksam'''
45_manisalı

arkadaşlar kendini türk hisseten herkes türk'tür ……kürtlere ayrım yapmıyoruz sadece hep bizi satanlar kürtler olduzu için bu kanıya yer verilmiştir.hem ayrım yapan biz dezil kürtlerdir. ama hehalde kürt lerin dozasında var…kendilerini ne zannediyorlarsa … bizayrım yapmayız bu bilinsin …gelin hepiniz adam gibi türk olun…bitsin

he bide milliyetçilere laf atmı? arkadaşın biri olum biz vasıflı ahlaklı ve vatan sevgisiyle yanıp tutuşan insanlarız milliyetçilizimize laf edenin azına tıkarız … bu biline….he bide ırçılıktan söz edilmi?… elbet başka ırka küfür etme hakkımız yok ama o ırk türkiyeyi bölmek istiyorsa … bu na da biz sessiz kalamayız türkiyede türk ten başkası yoktur.

bugün milliyetçilere faşist deniyorsa hepinizin karşısındayım …bugün bizi karı?tıranlar yarın anasıyla babasını karı?tırır…. ne mutlu türküm diyene derken sen atam şimdi bunları söyleyene faşist deniyor…. aklınızı başınıza devşirin……..

kardeşler türkiye cumhuriyeti ümmeti olduğu türk milletinin devletidir.kürt vatandaşlarımıza saygı duyuyorum, fakat sabah esnaf gece terörist olmayın ya…kürt-türk kardeştir diyor bu millet hala. bunu dememeye başlarsa kötü olur. zorlamyın bu milleti…

atam:'ne mutlu türküm diyene'demis,olana değil. bu yüzden kürt vatandaslarımızın da türkiye cumhuriyeti içinde kendilerini artık biraz türk hissetmeleri gerekir. bu milletle ugrasmak yedi düvele yarar getirmemistir,kürtlere ne yarasın!!!

bu vatan türklerindir ve öylede kalacak kürtlere lafim yok ama vatanima yamuk yapani keserim yasatmam bunu her türk yapar her sey vatan icin

burası türkiye cumhuriyeti..

türkiye ne demek? türk'lerin yeri.

ne demek oluyormuş bu. bu ülkede yaşayan herkes türk'tür.

etnisitiden bahsetmiyorum. ancak bu ülkede yaşayan herkes "ben türk'üm" diyebilmelidir.

bölücü olmayan kürtler ilgili olarak.

ben kürtüm diyen bölücülük yapar. ne kadar iyi niyetli olsa bile.

kürt asıllı türk'üm diyebilmeli her vatandaş.

30 yaşındayım, ülkemizin hemen her yerini gezdim, gördüm, gözlemledim.

"ben kürtüm." gibi söylemi olan herkes ama herkes!!! eli kanlı terör örgütü pkklıdır.

pkkın amacı, iran ve suriyenin bir kısmı ile türkiye'mizin doğubölgesine sahip olma arzusunda olan şerefsiz bir oluşumdur.

yaşasın büyük atatürk.
yaşasın sonsuza kadar atatürk türkiyesi.

türkiye türk'lerindir.

ağzina salik gökçe yiğit kardes dediklerine harfiyen katiliyorum bu ulkede dogup ekmegini yemissen sen turk sundur otesi yok.
ne mutlu turk um diyene

slm. ben alipir. biz alevi terbiyesiyle büyüdük. bizde ayrım olmaz bizde siyah beyaz alevi sünli olmaz insanmısın tamam.ha diyer bir konu vatanı bölmeye çalışanlara boşuna uğraşmasınlar diyorum bu vatan bölünmez bu vatanı bölemezler bu türk bayrağı bizde olduktan sonra bu vatanı kimse bölemez…

diyarbakirli arkadaşım ben batman’da yaşıyorum ama milliyetçi bir türk’üm. doğru ben bir ırkçıyım. zaten milliyetçilik ile ırkçılık terim anlamında aynı.
ama biz nazi ırkçılığı yapmıyoruz. atatürk milliyetçiliği yapıyoruz.

söylediğin sözler doğru değil şarkının hepsini dinlememişsin herhalde. tüm kürtlere kanck diye bir şey demiyor. kjimlere dediğinide biliyorsunuz zaten. eğer pkk’nın silahını alıp kendi ülkene karşı savaşıyosan şarkıdaki söylenen sözler tam senliktir. tam senin içindir.(küfürler vs.)
yok eğer iyi bir vatandaş isen sana öyle bir şey denmiyor.
benim tanbıdıpıum pek çok kürt var. ama bir milliyetçi türk gibi yaşıyorlar. devletin silahı yerine başkasının silahını tutmuyorlar. inşallah sen de öylesin

bunu sadece sana söylemiyorum. tüm yorumları okuyamam bukara yorumu nasıl okurum söylermisin? neyse mesajı anlayan anladı

klibi izlediğimde inanın çok keyif aldım tek kelimeyle harika olmuş. bizim hep söylediğimiz, kafamızdan geçenleri, konuştuklarımızı siz toparlanıp çok güzel bir şekilde sunulmuş emeği geçenleri ve sizleri kutluyorum. bence az bile söylenmiş.saygılar sunar ,bu klibi yapanların çalışmalarını ve sizin çalışmalarınızın devamını bekliyoruz.

arkadaşlar abartmayın bu kadar ha kurt ha turk bunlar turkiyenin iç düzenini bozmak için çıkarılmış şeyler ve ben öyle goruyorum ki amacına da ulaşılmış şu genclerimizn haline bak..

biz kaos 06 rap gurubuyuz ve pit 10 destekliyoruz ama siz bizim sikririn gidin pkk ya karşı olan parcayı dinlemeniz lazım cok yakında you tube de

kaos 06

tarihin hangi sayfasında devlet kurup kendi kendinizi yönettiniz!!!
dünyaya hükmetmiş neslin vatanında yaşıyorsunuz.. daha ne istiyorsunuz?
bence adam olun gardaş diyelim yoksa uyuz köppek olun geber diyelim!

bakıyorumda kürt şerefsizler hemen alınmışlar size o söz az bile defolun gidin bu ülkeden türkiye türklerindir size yer yok kancık hainler atam rahat uyu sen biz 3-5 çağulcuya pabuç bırakmayız en iyi kürt ölü kürttür hadi yaylanın aponun piçleri…

tamam ayrım yapmıyoruz bizi birleştiren ayyıldızlı bayraktır bu bayrazın altında sızınmayan ve o bayrazı yakan larada öfkemiz büyük olur…..tamam türkiyede sadece türkler yok onlarada saygımız var ama ihanet etmeyin…..

milliyetçi olmak vatanı sevmekle olur bunu yapamıcaksan ya defolur gidersin yada geberir gidersin

bu klibi yapan herkese teşekkür ederim çok güzel olmuş ellerinize sazlık…

tarihi çevir marşı

tarihi çevir nal sesi kısrak sesi bunlar
delmiş romanın kalbini mızrak gibi hunlar
göktürkler, uygurlar,oğuzlar, peçenekler
türkün yüce tarihine binbir zafer ekler

dünya atının nalları altında ezildi
kaç haçlı sefer göğsüne çarpınca kesildi
bir gün gemiler dağlara tırmandı denizden
kudret ve zafer bizlere miras dedemizden

arkadaşlar ben türk oglu türküm bununla ne kadar övünsem azdır bu ülkeyi bölmek istiyenler hiç bir zaman emellerine ulaşamıyacaktır pkk sadece kürtlerden oluşmuyor ermeni,israil,ve yahudiler de aralarında var. ama çozunluzu kürtdür ben vatanımızı bölemek isyenlere sunu söylüyorum

bu ülkenin ekmezini yizipte bu ülkeye ihanet eden herkes
gün gelir ekmezini yedizi yerden ''kursunu yer'' !!!!

ben pkk nın ne anlama geldini 5 yaşında özrendim ve o yaşımdan beride pkk uyuzum çok şey biliyorum bunlar hakkıında yıllarca araştırdım ama hepsini buraya yazsam çok büyük bir tartışma çıkar bunun için sunu söylüyorum
herkes haddini bilsin ''ya sev ya terket''

arkadaşlar türkiyenin neresine giderseniz gidin kürt tehlikesi gün geçtikçe artıyor bunlar durdurulmalı ve kürtlerinde çogu pkk yandaşı ve kalleştir

cok guzel bır sıte elıonıze yuregınıze saglıkk,basarılarınızın devamını dılıyorumm..vıdeo harıka olmus,ulkemıze vatanımıza mılletımıze sahıp cıkalım bu ulke için kac sehıtler verdık ve hala vermekteyız sehıtlerımızın ruhu saht olsun

ben küçükken babam işte derdi bu kürtleri ….. öfke ve kin vardi. bende aklım yetmiyo tabi ozamanlar hep anlam veremezdim küçüklümde neden böyle sonra anladimki 10000000 kat hakliymis benim icimde öyle kin, nefret, öfkeeee olustuki su hayvanlara artik silip atamiyorum defolun gidin..

yahu akılsızlar ırkın dilin bir önemi yok önemi olan tek şey din birliğidir çünkü tüm müslümanlar bir devlettir denilmiştir. götünü partilerre derneklere dayayıp onların görüşlerini yansıtmayın.maşa olmak delikanlı ya yakışmaz…devlet güçlü ve kadimdir.t.c islamı fırkalar üzerine kurulmuştur. bunu bole bilesiniz.

selamun aleykum vatan sazolsun millet varolsun türküz 50 milyon militanımız var yakında bu vatanın ekmeğini yiyip sırtından vurulanlar bir cakal gibi geberecekler

ne mutlu türküm diyene bu vatanı kimse satamaz satamıyacak kıbrıstaki bayrağa tırmanan rumu düşünün alnının ortasından mıhladı mehmetcik

türkiye'de yaşıyor türk ekmeğini yiyorsan bu vatana da ihanet ve hakaret ediyorsan sen türk değil sen şerefsizsin********
türk olduzum için mutluyum!
ne mutlu türk'üm diyene!

gardaşlar gelin hep birlikte olalım türkiye'yi pkkdan, vatana ihanet edenlerden ,şerefsizlerden arındıralım gardaşlar bunlar türkiye'yi parçalamak, bölmek istiyor bunların tek hedefi türkiye'yi parçalayarak kürdistan adı altında bir devlet kurmak..**.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*

arkadaslar butun 25 milyon kurt'ler aynisi değil ki yaa az bir dusunun arkadaslar ya biliyorum cok picler de var aralarinda ama iyi insanlar da var aralarinda

osmanli zamaninda niye ülkeyi almaayya calismiyordunuz cünkü yusuf yusuf ediyordu osmanli bitti arkaniza hemencik serefsiz amerikayi takip hain planiniza basladiniz unutmayinki osmanli batti diye türkler degismedi dahada cesaretlendi insallah o gün gelecek ve kahbe cocugu pkk silinecek o zaman sizi amerikada kurtaramayacak anladinizmi
her sey vatan ıcın vatana karsı cıkan karsısında benı bulur
basbuglar ölmez

beyler hepimiz turkuz ne kurt halki ne kurt milleti. hepimiz turkiyede yasiyoruz hepimiz bu vatanin evletlariyiz eeee o zaman hepimiz turkuz. bu ulkede alt ust kimlik yoktur. kendini turk hisseden herkes turktur. turklugumuzle gurur duyalim turk oldugumuzu soylemekten cekinmeyelim. bu ulkede tek bir ulus ve millet var o da turk milleti.

ya kardesim ne 25 milyon kürdünden bahsediyosunuz yok bu ülkede herkes kürt sacmalamayın dünyada ne kadar kürt varki.klip ve parca cok harika yapanın ve yayınlanın ellerine saglık bu ara bişi daha bu ülkeye silah kaldıran herkes kancık ve piçtir.

hedef turan.

selamun aleykum
kardeslerim bizler ne belalar ne fuırtınalar atlatmışız unutmayın türkiye büyük bir beyin dir o halde şu atasözü herseye değer

küçük beyinler küçük işlerle büyük beyinler büyük işler pesinde koşarlar

vtan sağolsun millet varolsun

türk'ün türk'ten başka dostu yok! azır olalım nefsimize uymayalım zamanı gelince gereken elbet yapılacaktır dilezimiz geç olmasın,gerektizinde silahta kalkar ocakta söner bayrak yere düşmesin yeter!

o zamanı takibeden uzun yıllar boyunca da kırımlılar için hayatta kalabilmek oldu mutluluk. tanrım ! hayatta kalmanın ve yaşamanın değerini bilmemiz için, önce kırım'da, sonra da kırım'ın dışında yıkılmış bir durumda yaşamamız gerekti.

güçlü olacaksın

karşı koyacaksın !

dayanacaksın !

ölmeyeceksin !

büyük sürgün'ü yaşayanların hatıraları

sürgün kronolojisi
18 mayıs 2005 – miting fotoğrafları
elli yıl.

yüz yıl.

yüz elli yıl.

tümü sert, tümü kas-katı, tümü korkutucu kelimeler.

ve bizler, bilinçli veya bilinçaltında, yıllar yılı içimizde tekrarlanan bu kelimelerle yaşadık.

örnek alalım soydaslarımızıı
vatan sağolsun

selamun aleykum

tamam vatanı sevmek ukalalık oluyoruş siz ne anlarsınızki sözüm meclisten dısarı ne haliniz varsa görün kardeslerim ve yorum yapan kardeslerim sitenin basında bana ukala demişler halbuki tüm yazdıklarım yasanmış gercek olaylardan örnekler vermek idi ama adam bana ukala niye diyor? anlayan anladı

bizim abilerimiz cecenistanda abhazyada savastılar ben siz yorum sayfası açmısınız destek olmak için yazdım ama siz ne anlasınızki ukala yaptıız biz biz gercekciyiz inşalla,h kendimizide kanıtladık bosna hersekte arkadası dz kapağından sakjat kaldı sizx yorumlarnıza devam edin ahkam kesen diyen ada galiba pkk cı ben bunu alarım yasasın turk intikam tugayı

helal olsun volkan, sen yorumlara bakma.
herkesin ne olduğu çıksın ortaya kardeş kardeşi öldürmez derler eee pkk'nın tamamı kürt, ermeni, rum dtp ye milyonlarca oy verilir, adamlar pkk terör örgütü değil derler, sonra kardeşiz falan derler.
öyle kardeşlik batsın.

türkiye türklerindir!!!

o orospu çocuğunu asamadıktan sonra çıkıpta başbakan olsa neye yazar…

selamun aleykum ukala dedin bana küfrettim size çok özürdilerim sadece ukala diyene bozuldum hayatta kimsem yok özürdilerim ailene canım kurban olsun deme kardes daha yazmıyacamm ama ukala deme bir kardesim içten etmedim o küfrü sadece düzeni bozanlara idi içimden geldi rahatsız oldum senin sucun yok zaten ben kimimki kendini fedai sanan bir garibanım sizin aranzda yazmaya hakkım yok hakkınızı helal edin
vatanım canım vatanım

batuhan çok doğru demiş oldu olacak 25milyon değilde 60milyonuz deyin baride biz kendi vatanımızda azınlık olalım. yahu arkadaş bir türk milleti olarak dünyadaki nufusumuzu söylersek dudağınız uçuklar, pislik abd uşakları.

ohaa cüsss be nerden 25 milyon oluyorsunuz bre kalpazanlar, düne kadar hayat-i dünyada marjinallikten kurtulamayanlar simdimi ulus olduklarini hatirliyorlar….bakiyorumda akil hocalariniz olan ingilizler ve fransizlar gibi yedi düvelinin yazdirmis olduklari, senaristlerin elinden gecmis aptalca tarih masallarina bayagi bir yaginiz erimis… öküz derlerdide size hep karsi cikardim, artik bende pes ediyorum harbiden öküzmüssünüz bre …yuff be size… binlerce sene bütün boylariyla, dünyaninin her bucagina insan sevgisi eken ve adalet damgasi vurmus olan bizlerin sabri tasiyor, tasiyor, tasiyor, tasiyor….

melenküt aleminde destan olan can bizim.
dalgalansın bayrağım, üstündeki kan bizim.
dört aylık bebelere kurşun sıkan, neredesin?
nereye gidersen git, gebereceğin yerdesin!

nerden geldıgınız bellı degıll a.q evlatlarııııııı bu vatan meazarınız olucak butun kürtlere zulüm! !!

arkadaslar ne yaptızınızı sanıyorsunuz… kürtler bunu hak etmiyor… kimsenin toprazındada yaşamıyor…(tamam pkk vs. yanlı? kabul ama herkesi aynı kafeye koymayın) 8500 yıldır oldugu yerdeler… cahilce konuşacagınıza… size tarihiniz boyunca ihanet etmeyen kürtlerin ayaklarına kapanın ayaklarına!!!

diyarbakırlı 8500 mü fars arap karışımları ne zamandır bu topraklardaymış.
daha batmandaki adamla şırnaktaki aynı dili konuşamıyor bir yerlerinden dil uydurmuşlar, daha kelimeleri yok mandalinaya mandalina diyen adamlar kalkmışlar kağıt üstünde yazılmış tarihi söylüyorlar.
8500 senedir türkler var arap fars kırmalarının geldikleri yerler bellidir.

diyarbakırlı 8500 mü fars arap karışımları ne zamandır bu topraklardaymış.
daha batmandaki adamla şırnaktaki aynı dili konuşamıyor bir yerlerinden dil uydurmuşlar, daha kelimeleri yok mandalinaya mandalina diyen adamlar kalkmışlar kağıt üstünde yazılmış tarihi söylüyorlar.
8500 senedir türkler var arap fars kırmalarının geldikleri yerler bellidir

bende katılıyorum

fazla sallamamak lazım 🙂 dha yazıya bile geçememiş bir dil olmaz dil olmadan da bir millet olmaz yani kürt demek bana yanlış geliyo aslında 8500 yılda bir dil oluşmamışsa yapacak bişi yok biz kürtüz diyip uzaklaşacağınıza türk olduğunuzu kabul edin sorunda oluşturmayın boşuna. kürtler diyince ben sadece pkklı şerefsizleri düşünüyorum ama üzerine alınan hala varsa onlarında bir yarası vardır. olayı anlamamaya çalışmakla bitmiyo 🙂 konu dağıldı ama
bu arada klip güzel 😉

hey piton senizin şarkılarınızı sevmiyorum ama bu çok iyi olmuş helal ama bir hatanı düzeltmek lazım m.kemal atatürk ünde dediği gibi bu ülke üstünde hayatını geçerip ve ne mutlu türküm diyen herkes türktür fakat bu zaman öyle zamanki ülkemiz sahte haritalar üzerinde paralara ayrılmış ama biz hala böyle forumlarda zaman kaybediyoruz seçimlerde durum düzeltmek gerekmekte akp denen ampul sembollu parti başa gelirse eğer özde değil sözde atatürk ilkelerine bazlı bir tc meydana gelick aklınızı kullanın din ve siyaset osmanlıdan beri ayrılmıştı inanmak farklıdır. türk olmak bambaşka siz siz olun atatürk ün sizlere vasiyetini bir daha okuyun ey türk gençliği …

ulan diyarbakırlı adamın asabını bozma haddini aşma kötü olur piton manyak şarkı yapmış komistler vatanı bölmek isteyen herkes kahrolsun yüce allah onları mahvetsin

biz milliyetçi türk gençleriyiz ırkçı değiliz – mustafa yıldızdoğan'ın dediği gibi türkün türkten başka dostu yok!!! videoda harika olmuş

bak rap öle olmaz milliyetçi küfürlü konuşup kürte laf koymaz.asıl mücadele kendinle olsun .merhamet et onlarda insan bunları sana yazan:
alperen ocakları üyesi 5 senedir .tamam mı .

pıt10 süper rap
süper video
wolkanca süper türk
pkk olayan süper kürt
kürt ve türk tanridagindan hiradagina kadar kardestir
pkk lilar ermeniler ve rumlarla kardestir
kimse bölemez bizi
tanri türkün düsmanini kahretsin
büyük ve güclü milli türkiyeye dogru

saygıyı korkaklık sananlara nası gülüyorum ama güzel bir parça herkes ders alsın yada ters alsın da görelim bakalım ne kadar tersinden alabilecekler.

ben de bu vatanın evladıyım ve seni tebrik ediyorum helal olsun volkan abi sen ve senin gibiler olduktan sonra korksunlar bizden seni gercekten unutmadık atam

!!!şehitler ölmez vatan bölünmez!!! 'bir gün gelecek o imralıdaki orospu çocuğunu kendi ellerimizle öldürcez,o apo piçi şehit ailelerine verilmeli yada türkiyenin tam ortasına salıverilmeli bu şarkı süper' bu notu tüm karabük ülkücüleri için yazıyorum.

valla ne denir bilinmez ama çok güzel olmuş işallah tayip bey dinlemiştir ama dinlesede boş zaten vatan elden gidiyo ki gitti ama bizim milletimizdede suç var beni öldürseler ben gene tayipe oy vermem ama veriyolar akıllı insanlar

genel kurmay'dan gün geçmiyor ki tokat gibi bir açıklama gelmesin.k.ırak'a girmeliyiz. bizhazırız.iktidar karar versin diyor. abd'den icazet almadıkça harekete geçmeyen iktidar,ayakta uyuyor. türkiye cumhuriyeti'ne duydukları kini kusmaya devam ediyorlar.

akp'nin peşinden giden hoşaf beyinler acaba bunları da mı görmüyor?

yorumların hepsini okumadım ama yinede genel yorumumu yapmak ıstedım,
bu çalısma her anlamda çok güzel olmuştur gerek rap gerekse mana bakımından,,
mana
bakımından begenmegen kendi turklugunu sorgulamalıdır.
cok kurt tanıdım %99u atamızı sevmeyen saymayan kişilerdi kurtlerın cogu bılgısız ve cahıl, bılgılı ve kafası calısanlarının %80 ı ıse boyle haın kısılerdı, bu bır gercektır,

turk vatanı boyle ınsanları tasımıstır tasır da ama herkes haddını hududunu bılecek haınlık yapmayacak kafasını kaldırmayacak,kaldırırsa ezılecektır,vatanımız ustunde yasayan herkes buna gore davranacak,
turkıye cumhurıyetı kıyamete kadar var olacaktır,
(turkiye cumhuriyeti olarak)
bu vatanı kımse bolemeyecektır kımsenın korkusu olmasın cunku atamız bu ulkeyı saglam ınsanlara
”turklere” emanet ettı!!
saygılar

merabalar.ulan bre pıcler..bre serefsızler.ermenıler kımlerı oldurdu.sırplar kımlerı oldurdu.zamanında turkıyeyı ıran surıye ırak sınırlarında kım korudu.serefınızı haddınızı bılın be adıler.gidin trabzondaaaa rızedeee gumushanedeee ordudaaaa ırkcılızın hasını yapan o orospu çocuzu eskı rumların sıktizi onların pıclerı o rum asıllı serefsızlere bakın.soraaaa nerden bılıyosunuzkııı hangınız ermenı deıl.ulan arastırdınızmıı.turkıyeden euro wızyona ermenıstana o 10 puanı kım werdı ulan…hangi anasını sıktizim ermenısı werdı.ermenıyım ermenıyım dıye ıstanbul sokaklarında dolasan o halka nıye kımse tın cekme dı serefsızler soleyın kurtler ananızımı sıktı.dısardan gelen kurtlerı entellektuel batılılarmı kıracak.tabıkı dozuyu yıne koruyacak gozetecek kurtlerdır.mehmetcık hıcbır nane yıyemez orda.1900 lu yılların resımlerını gormemıssınız sız dozunun heralde.yıne dozuyu ermenı ırklı kutlerden koruyacak yıne dozudakı kurtlerdır.onlar ezelden we ebedıyete kadar oradaydılar we oradalar.rum ları kowun serefsızler.orospuluk yapan buulgarları…kurt olmasa ananız dınınız sıkılır.pkk operasyonunda olen arkerlerde kurttu.ermenılerce oldurulup te mezara sokulan o ınsanlarda kurttu.warsa extrasını acıklayacak cakal gelsın konussun bakalım….pkk götüne sılahı dayadımı koyunde gelde yardım etme. ananı sıktımı bebezini geberttımı gelde yardım etme.bakalım hee ordan yazması kolay..ıcınde yasada gor..serefsız ıbneler

aynı vatanın ekmeğini yiyip aynı vatana kalleşlik yapan gafillere ne denir ki saolcu yada sağcı insan ayırmıyoruz dil din ırk biz sonuçta türküz birilerine bişeyleri göstermek için rapın içinde ana avrat düz gitmekte gerekmiyomuş pit 10 sen bizim herşeyimizsin

orda ”kürt yurttaşlarda değil beynini yıkayan ibneler de”sözü geçiyo yani kürt vatandaşlara diil pkk ya bu söz ”seni unutmadık atam unutanlarada hatırlatıcazız!!”

selam milliyetçi kardeşlerm bu ülkenin sıkıntı çekmemesi için mutlaka bişeyler yapmamız gerekiyor yoksa bunların bişey yapacakları yok hepsinin a.q biz bişeyler yapalım bu vatan bölünmeyecek atalarımızı düşünün canla başla mücadele ederek bu vatanı almışlar bizimde bu vatanı devam ettirmemiz lazım

diyarbakırlı kardeş burda sorun türkiye deki kürtler değil dağlardaki piç kürtler bu ülkeyi bölmek isteyen kürtler bu söz hainlere söylenmiş eğer sen de hainsen üstüne alın değilsen sus bu ülkeye göönül veren kürt olsun ermeni olsun kardeşimizdir ama ülkeyi bölmek isteyenlerin baş düşmanıyız şarkı on numara olmuş dinlerken tüylerim diken diken oluyo

gamze kardeşim tamam doğru söylüyosun ama benim vatanımda benim atama küfür eden orospu çocuklarının işi yoktur bunu söyleyenler dağdaki kahpe çocukları gibi geberecekler bir sürü kürt tanıdığım var çoğuda yalancı üçkağatçı düzenbaz haysiyetsiz insanlar eğitim şart okulmu yapmadık yıktınız öretmenmi göndermedik öldürdünüz bu vatanın ekmeğini yiyosunuz ucunda ölüm olsa dağa çıkmamalısınız helal olsun volkan kardeim devam et…

selam ben mütis milliyetci biriyim sarkı müthis tebrik ederim bunu yazana soleyin bunu album yapsın türk olunmaz türk dogulur

ya bırakın arkadaşlar. ne diye bu kürt şerefsizlerine kibar oluyorsunuz. dağda olsun olmasın hepsi şerefsiz orospu çocuğu işte. benimyaşadığım yerde kürtler var ve leş gibi kokuyorlar. hiç bir şeyden anlamıyorlar.sadece dünya fazlalıkları.dağda, diyarbakırda, urfa da veya muşta hepsinin ölmesi lazım. turk intikam tugayı yaşasın….

bırakın bu işleri öyle ülkücü gençlik vatan için ölürüz zart zurt.hiçbiriniz geçmişinizi bilmiyorsunuz; kürtler yüzyıllardır bu topraklarda ve düşünün biz osmanlı torunuyuz osmanlı: çok uluslu bir devletti.yani;birçok halkın barınması.osmanlı devleti’nin yıpranmaya başladığı dönemde şüphesizki dış güçlerin müthiş planları vardı ve buda fransız ihtilaliyl birlikte gelen özgürlük düşüncesi,kendi ülkelerini kurma düşüncesi. ilk olarak yunanistan bağımsızlığı elde etti ki okadar büyük bir topluluk değillerdi.düşününki en ufak köy diye tanımlayabileceğimiz arnavutluk bile osmanlıya kafa tuttu ve bağımsızlığını ilan etti.peki arkadaşlar hiç düşünmüyormusunuz kürtler halen bizimle buradalar.isteselerdi şuanda bağımsız ülkeleri vardı. evet bunu ulu önderimiz mustafa kemal atatürk’te açık bir dille söylemiştir.sorun buda değil sorun cahilliğe ve tarihini bilmeyen ahkam kesen ben millliyetçiyim ayağıyla ana bacı dümdüz küfreden insanlara prim vermemek. bir kere beş parmağın beşi bir değidlir.pis insan heryerde pistir.onun için mantıklı davranalım.diyarbakırlı arkadasımız ve kskli arkadasımız güzel konuşmuşlar. siz bu kadar küfrederken şanlı ordumuzda görev alan kürd insanlarda ölüyor bu ne çeli?ki ozaman!!!!!!!!! yeter artık ya apartmanımız komple kürt bukdar iyi insan görmedim evinin kapısını açık bırak git! bu şarkıyı yapan arkadaş hakkında biraz araştırma yaptım asıl adı server miş!!! çok ünlü kafelerden çıkmayan bir tip namaz niyaz türklükle bir alakası yokmuş ve arkadaş çevresi ateist!çok ilginç yani bu parçayla baya isim yaptı ailesinin durmu son derece iyi zannedersem ana kökeni belli değil! yazmadan önce lütfen biraz düşünün birbirmizi vuralım sonra dış güçler ne kolay oldu be kardeşim enayi desinler dahamı hoş olur!!!!!!!

türk kürt kardeş diyoruz da bu hümanizm de sıktı be kardeşim artık! yunanla dostuz, rumla dostuz, ermeniyle dostuz. bok dostuz bal gibi düşmanım işte!! kürtler de böyle arkadaşlar ben kardeş olduğumuza inanmıyorum. öyle olsaydı destekk vermezlerdi pkk ya. ben pkk sempatizanı olmayan kürt görmedim. kürt eşitttir ermeni

arkadaşlar bu dua yavuz sultan hanın mısır seferi sırasında yine soysuzlar tarafından ihanete uğrayınca onlara ettiği bed dua'sıdır:kürd'e fırsat verme ya rab ,dehr'e sultan olmasın.çarık sıksın ayağını ,asla ıslah olmasın.vur sopa'yı al lokmayı ,asla kar nı doymasın.ol çeşmeden gavur içsin,kürde nasip olmasın. ne dersiniz arkadaşlar,atalarımız ne demişlerse ,doğru dememişlermi ?.

ulan şerefsizlere bak neymiş 25 milyon kürtmüş nerde var lan 25 milyon kürt be kancık herif yok 70 milyon abarttıkça abartıyosunuz taş çatlasa 10 milyonsunuz lan en iyi kürt ölü kürt bu arada hahahahaha 😛 😛 😛 😛

avrupali neden sanayide ileride neden teknolojisi üstün nedenmi milli duygularina sahip çikti ve atilim yapti bizlerse dümenden kardeşlik bariş ninnileri söyleyip türk halkinin duygusalliğindan bahsediyoruz.birakin kardeşim bu işleri birazda damarlarindaki asil kanin farkina varinda ayağa kalkin. dünyada hiçkimse şu sözleri söylemedi ne mutlu türküm diyene.kürtler benim yazdiklarim hiç zorunuza gitmesin benim tarihim var destanlarim var onurum var ülkemin adi türkiye o yüzden göğsümü gereğere konuşurum bu ülkede eğer türkler bu duygularda birleşirse o tehdit mesajini varya sana balyoz ağirliğinda çarpar türklerle oyun oynamaya kalkmayin sadece ve sadece bu ülkenin değerini kiymetini bilin.cahil bir eşkiyaya öndermiş gibi davranmayin sizler yani kürt halki sizleri bu bayrağa saygiya ve dürüstlüğe davetediyorum bu ülke için çalişin çalişin çalişin……….yaşasin yüce türk milleti

ben herkese bir tek şey söylemek istiyorum. hepiniz vatandana şehitlikten bahsediyorsunuz. ne kadar çok değer verdiğinizden bahsediyorsunuz. seçim sonuçlarında bir parti yüzde 50 ye yakın oy alıyor. ve bu partinin başkanı aynı zamanda ülkenin başbakanı şehitlerden kelle diye bahsediyor. yan gelip yatma yeri değil diyor. siz vatan severler canını vermekten cekinmeyenler heyy milliyetçi geçinenler şehidine kelle diyene oy veren fikir değil laf üretenler. bu seçim sonuçları yüzünüzü kızartmadımı kahrınızdan ölmedinizmi. birde gazilerin yaşadıkları sıkıntılar göz önüne alınınca soruyorum bir ırka küfür edecek kadar gerzek olanlara şehidine kelle diyene vatan ugruna sakat kalan gazilerinizi ne kadar sordunuz. hanginiz gazilerin yasadıkları sorunlar için kılını kıpırdattı.

volkan eline ağzına sağlık kardeşim öncelikle güzel olmuş çalışma sanıyorumki ordaki kürlere edlien laf kürt vatandaşlarımıza dseğil dağdaki bir kaç ermeni asıllı piçedir kürt arkadaşlarımızada diyorumki bir kaç piçinm oyununa gelmeyeşlim arkadaşlar bu ülkeyi beraber kurduk beraber muhafaza ettik ve ilelebet öyle olacaktır tek din tek ırk tek bayrak vardır şanlı türk bayrağimizdan başka bayrak tanıumayız tanıtmayız

arkadaşlar klip şahane.yalnız kürtlerde kardeşimiz.onlar türklerin bir boyudur.unutmayın milyonlarca ülkücü kürt var. ülkücü hareket engellenemez.tek devlet tek millet tek bayrak tek dil. allah türkü korusun ve yüceltsin

şarkı süper..zaten ben burda sigara içenlee küfür etsem biri çıksa bana ne küfür ediyon sigara içenlee arkadaş dese %90 o arkadaş sigara içiyordur..anlayan anladı

ben olsam bunu tayip erdoğana bır sekılde ıletmeye calısırdım lutfen bu vatan bızım bu can bızım bu toprak bızım nıye elden gıtsın bız varkennnnnn….onunda ırak….. doverım azını burnunu dagıtırım ama bu toprak bızım nıye elımızden kayıp gıtsın bır seyler yapalım kı elden gıtmesin….semih

a.q çocukları herkes haddini bilecekkk.bilmeyelere bildirilecekk..vatan bütündür bölünemez m.kemal atatürk…ccc

walla helal olsun diorum sölemek istediklerimizin hepsini anlatmıslar.sözde atatürkçü hepsii !! seni unutmadık atam unutanlara da hatırlatacağız!!!!

süpersin pit10.pit10'un uyurgezer adli diğer akp dissinide siteye koysaniz iyi olur

ula istedikleriniz olmuyo diye böyle yapiosunuz değilmi hepiniz tain tirnaği olamazssimiz siz kimsiniz biliyormusunuz siz sadece kaosçusunuz huzur bozucusunuz bütünlüğü yok edenlersini siz vatan sever adi altinda keyif süren vatan hainlerisiniz siz sadece oyuncaksiniz kukla gibi istenileni yapan aptallarsinz sizin gibilre vatan haini denir………

abi ben ne türküm ne kürdüm eğer böyle birbirinize laf atip durursaniz asla anlaşamazssiniz brasi türkiye ama her irktan insan yaşiyo neden bitek kürt-türk kavgasi sizede ayip kürt arkadaşalarada ayip

bu vatan bizim

burası türkiye …

bizde türküz türk ,bu memleket bizim,bu vatan bizim

bu toprak ta doğduk, burada büyüdük bu memleket bizim, bu vatan bizim

1071 malazgirtten bir gedik açıp girdik bu toprağa yurt dedik

bedel ise bedelini ödedik bu memleket bizim bu vatan bizim

türkiye’ye neden türkiye denmiş bu isim bu yurda gökten mi inmiş

demek ki; demek ki apaçık bedel ödenmiş bu memleket bizim bu vatan bizim

bedeli sayısız şehit olmuş can, bedeli bayrağı al eyleyen kan

ne isterse verdik bizden bu vatan bu memleket bizim bu vatan bizim

laz da benim çerkez de ben kürt de ben bunlar aza bunlar el kol

türk; türk beden

ağzı olan konuşmasın bilmeden bu memleket bizim bu vatan bizim

mülayim bulup ta türk’teki huyu kuyu kazmasınlar ardından kuyu

kabarmasın türkün ayranı suyu bu memleket bizim bu vatan bizim

kimse şaşırmasın kimse şaşmasın bağrımda barınan yılanlaşmasın

türkiye de türkün sabrı taşmasın bu memleket bizim bu vatan bizim

bırakın yılanı en küçük böcek bu toprak ta yaşıyorsa bilecek

türkiye türklerin yurdu diyecek bu memleket bizim bu vatan bizim

ey arif bazısı demiyor ama der gardaş dert etme hiç düşme gama seve seve
dedirtiriz adama
bu memleket bizim bu vatan bizim

abi biz türküz biz bütün herkesden üstünüz ama birileri bizi çekemeyip kendı lerını ön plana koymaya çalışıo ben 16 yasın dayım ama ben o kürt piç lerinede onları destek leyen lerın de karsısın da tek dururum ama buişler tek olmuo ben bozkurt ların evlatlarınıda buna davet ediyorum

ne güzel söylemiş ya. ben 15 yaşındayım herşeyin farkındayım ama koca adamlar benim bildiklerimin dörtde birini bile bilmiyolar. yapılan katliamları unutmuşa benziyorlar. keşke atatürk geri dönse

hainlerin elindekine karşılık karşılık vermek gerekiyor.hesaplar sorulmalı tek tek dağda askerimiz şehirde bozkurtlar ve asenamlarımız haydiyin!!!!

selam tek turkiyem benim annem kurk babam kurt biz bu vatana sulalece borcumuzu odedik oduyoruz odicez kanimin son damlasina kadar……..neeeeeeemutluturkumdiyeneeee….