Ultra Trail Mont Blanc da bir Türk, bir aşk

Emre benim dostum, sitesi için ilk konuştuğumuz günden beri onun içinde ki aşkı görmüş ve bilen biriyim, nedenini bilmiyorum ama çok sevdiğim insanları kendime biraz uzak tutmak, onlardan bahsetmekten çekinmek, onları saklamak gibi bir kötü huyum var, Emre bunlardan biri.

Ultra Trail Mont Blanc da bir Türk

Onun son aşk macerasını okuyunca siz de ona imreneceksiniz, yaptığı iş içerisinde az da olsa katkım olduğunu bilmek beni öylesine gururlandırıyor ki anlatamam.

Emre'nin 22 hafta hazırlandığı ultra maraton koşusunun hikayesini okumanızı öneririm, hatta siteyi bir kenara not edin çünkü sporcu olsanız da olmasınız da ondan çok şey öğreneceksiniz. http://www.geziyorum.net/utmb-ccc-2010/

Tam 22 hafta hazırlanmaya çalıştım. Bunun 17 haftasında kesintisiz antreman yapmışım. Çok yoğun çalışma hayatıma rağmen %60'lık bir oranda 100 Km Ultra Maraton antreman programına kendimi uydurmayı başarmıştım. Şimdi bu efor ve sabrın tüm sonucunu almak için İstanbul üzerinden Cenevre'ye geliyoruz. Havalimanında Serkan ve Sertan Girgin kardeşler ile buluşuyoruz. Bu yarışmada göğüs numaralarının üzerine Türk bayrağını ilk defa yapıştırmayı başaran üç Türküz. Ayrıca gururluyuz.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.