Kategoriler
Hayattan

Yeni Japon icadı: Yapay kızlık zarı

yapay-kizlik-zar1Evet yanlış okumadınız, Japon mühendisleri tıpkı prezervatif gibi bir yapıya sahip yapay kızlık zarı üretmeyi başardırlar.
İkili paket olarak satılan Yapay Bekaret(Kızlık) Zarı ürünü Türkiye’ye online ticaret siteleri üzerinden geldi

Üretici açıklaması şöyle;

Ürün Normal bekaret zarının tüm özellikleri gösteren yapay bir üründür. Ürün tamamen cilde dost su bazlı ve albumin temell materyallerde üretilmiş olup kesinlikle sağlığa zararlı hiçbir yönü yoktur. Kullanımı çok kolay ve basit olan bu cinsel sağlık üründür.

    Yapılan araştırmalarda bekaret zarları cinsel birleşmelerden ziyade;

  • Spor yaparken.
  • Çocukken geçirilen kazalar.
  • Hatta İlk tampon kullanılması sırasında kaza ile kaybedilebiliniyor. İşte bu ürün bekaret zarı korkusunu unutmanızı sağlayacak.

Vajina içerisine yerleştirilen bu ürün ilk günkü gibi bir vajinal gerginliği yapay olarak sağlayacak bunun yanında penetrasyon sonucu içinden kırmızı renkli bir sıvı yayılması sonucu gerçekci bir görüntü sağlamaktadır.

Ürün kesinlikle cinsel bir fantazi ürünüdür.

yapay-kizlik-zar1Kızlık zarı diktirmek duyduğuma göre 3bin TL civarı yapılıyormuş, bu ürünün fiyatı diktirmenin ondabir fiyatı kadar, oldukça uygun.

Bu da ürünün vajinadaki resmi.

Fantazi ürünü olmasının yanı sıra ülkemizde bilinen sebeblerle yoğun ilgi göreceği kesin, aslında buna gerek duyduran sistemin zarı patlamış, kafamızda patlayan zarı diktirsek bulardan kurtulmuş oluruz ama yine de aptallar için harika bir ürün.

Buyurun yorumlayın.