Kategoriler
Kültür Sanat

Kahramanlar sinemada

Bu tür güzel blog sitelerini görmek gün geçtikçe zorlaşıyor, kendi alanında nitelikli kendine has içerik üreten, yaşadığımız zamanın kültürüne yeni şeyler katabilen çalışmalar.

kahramanlarsinemada.com adresli blog sitesinde Hakan, Örümcek Adam ile kolkola girdiği çizgi roman kahramanları dünyasından bizlere el sallıyor.

Kahramanlar sinemada


Ben çocukluğumda hiç çizgi roman okumadım çünkü yetiştiğim kültürde bu yoktu fakat televizyon sayesinde herkes gibi çizgi roman kahramanları ile tanımış oldum, çizgi filmler ve sonrasında video oyunları ile 80 li yıllarda çocuk olan herkes gibi kahramanlar dünyasına giriş yaptım.

Süper kahraman mı arıyorsunuz? Batgirl, Batman, Black Cat, Captain America, Catwoman, Daredevil, Deadpool, Doctor Doom, Dr. Strange, Echo, Elektra, Fantastic Four, Ghost Rider, Green Arrow, Green Goblin, Green Lantern, Hancock, Hawkeye, Hellboy, Hulk, Iron Man, Joker, Spiderman, Spider Woman, Superboy, Supergirl, Superman, The Avengers, The Flash, The Punisher, Thor, Watchmen, Wolverine, Wonder Woman, X-Men, Youngblood. Bunnların hepsi Hakan’ın kahramanlarsinemada.com adresinde yazdığı sitede.

kahramanlarsinemada.com sitesini ben çok sevdim, kendi çapında bir sinemasever, azbuçuk oyuncu biri olarak Hakan’ın blogunu size özellikle tavsiye ederim, alın bu siteyi takibe.