Kategoriler
Hayattan

Minibüsler minibüsler

İstanbul’da trafik Azrail ile ortak çalışan bir vakıf misali insanların canını verginden de muhaf ucuza alır, sonra sorumlular bulunursa ki bu da yıllar alır genelde cezası da yoktur bedavadan ölür insanlar.

Minibüsler minibüsler

Ben bu yazıyı yazarken referandum sonrası piyasların rekor kırdığı konuşuluyor. Halkalı yan yolda bir minibüs şoförü kırmızı ışığı görmezden geldi, belki aynı şeyi hergün 10 defa yapıyordu aynı yolda, karşı taraftan gelen bir kamyona çarptı ve içinde tıka basa doluşmuş yolcular öldü. Minibüsün halini görseniz emin olun hayatınızda bir daha minibüse binmezsiniz, minibüsü bırak hayatınızda bir daha arabaya binmemeyi bile düşünmeniz olası.

Her yere alışveriş merkezi yaptırabilen, Toki diye gurur duyan ama ulaşımla ilgilenmeyen ilgilileri anlamıyorum.

Bu konuda daha önce de yazmıştık
https://wolkanca.com/istanbul-ulasiminin-gorunmeyen-ic-yuzu/
https://wolkanca.com/mertrobuste-rahat-yolculuk-yapma-teknikleri/

Ulaşım olayı çok kötü lütfen yetkililer ara sıra koltuklarından kalkıp şu şehri bir dolaşsın.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Minibüsler minibüsler başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

Minibüsler minibüsleriçin 5 yanıt

ama karşıdan gelen kamyonda kontrolünü kaybetmiş dikkat edersen kayarak yön değiştiriyor çarpmadan önce.yinede minibüs konusuna katılıyorum, genelde öyleler.

işin kötüsü ne biliyor musun o kamyonda yakıt doluymuş. allah korusun.

ben bir minibüs şoforü olarak kırmızıda geçenleri kınyorum 12 tane insan ölmüş ve kırmızıda geçmenin cezası hala 128 ytl bu ceza caydırıcı değildir kırmızıda geçenin al ehliyetini 3-4 ay bak bir daha bu haltı işliyebiliyormu kazaya geleince tır minibüsün şeridine geçmiş ama suçlu minibücüdür kırmızıda geçmemesi lazım nedesek ne yorum yaparsak boş 12 tane canımız vefaat etmişdir çok üzücü bir olay…..

bu ülkenin yönetiminden hiç bişey olmaz istenildikten sonra olmayacak mevzu yok tırsak bunlar ilgililenmekten aciz ne otobus ne minübüs nede taksi yuzde yetmişi aracı kullananların aklı parada paradan başka bişey düşünmüyorlar taşıdıkları değerleri yok sayıyorlar onun için hırs yapıp herşey unutuluyor yani arabada yolcu varmış insan tasşıyormuşum yok boyle bir mantık yüzde otuzu hariç yanlış anlaşılmasın sistemi düzelteceksin herkesin altındaki taşıma aracını kon trol altına alacaksın ondan sonra yöneteceksin ama önce kendine çeki düzen vereceksin yalamaları yalakaları rüşvetçileri randçıları yandaşları yavşakları ynetimden uzaklaştıracaksın ama bunların başlarıda yalama dolu kardeşim hangi birine söylimde yazım bir minübüsçü arkadaşımın aracına bindim arabanın içi toz toprak çamur oğlum buarabanın içini hiçmi temzletmiyosun dedim nedese amaaan boşver böyle gelmiş böyle gidiyo bu yolcuya fazla bile buyur başka bişey yazmayacam ilk defada yorum yaptım