Kategoriler
Teknoloji

Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv Teknosohbet’in konuğu oldu

televidyon turkcellTurkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv bugün Teknosohbet’in konuğuydu, Süreyya Ciliv programda izleyici sorularını yanıtladı. Timur Sırt’ın sunduğu programda dünyada yaşanan krize ve Türkiye’ye, Teknoloji şirketlerine etkisine değindi.

Doğu ve güneydoğu da açılan çağrı merkezlerine değindi.

Turkcell hakkında merak edilen çoğu konuya değinilen bu programı kaçırmamak lazım.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv Teknosohbet’in konuğu oldu başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

süreyya ciliv beye bir mesajım olacak iletebilirseniz bu msajımı çok sevineceğim.
yaklaşık on yıldır kullandığım telefon numaram 535 511 66 62 nolu hat basit bir sebepten kapatıldı ve geri verilmeyeceğini söylediler. nokia 6120 kodlu cep telefonunu sıfır aldım. ekran kapanıyordu. beşiktaştaki kvk servisine her götürdüğümde format atıp geri verdiler. yaklaşık bir seneye yakın böyle gidip geldik. bu arada telefon hala yapılmadı ayrıca nokia yetkililerine de duyrulur. telefon olmadığından kartı takamadık bir telefona sonra önrendik hattımız iptal olmuşiçersinde 150. 00 tl para vardı. şimdi ben bu eski hattımı nasıl alabilirim. bana bir yol gösterebilirmi.
teşekkürler