Kategoriler
Internet

Sebastiyan

Mynet’in yeni projesi olan sebastiyan.mynet.com, yalnızca televizyon dizilerinin olduğu dizi.mynet.com un yerini aldı. Dizilerle birlikte film fragmanları, maçlar var fakat benim herhalde en çok takılacağım kategori web dizileri. Web dizisi demek aynı bu blog gibi yalnızca webde yayınlanan dizi anlamına geliyor, nasıl ben yalnızca burada yazıyorum bir gazete veya dergide yazmıyorum oradaki yapımlarda yalnızca web’e […]

Kategoriler
Teknoloji

Apple iPad incelemesi

Televidyon da Serdar Kuzuloğlu iPad incelemesi yapmış oldukça uzun bir video meraklıları çok sevektir. televidyon.com/p/2491/ İki ana farklı model var biri sadece Wifi li model diğer Wifi+3G modeli, ABD de WiFi modeller için 499, 599 ve 699 dolar, +3G li modeller 130 dolar farkla satılıyor. Avrupa da aynı rakamlar Euro olduğu için daha pahalı, Türkiye’de […]

Kategoriler
Internet

Dumur programına sansür

Televidyon da Fatih Taşkıran’ın hazırlayıp sunduğu Dumur isimli programın çekimlerine gelen sivil polisler programı sansürledi. Programa el koyan abiler Fatih Taşkıran’a mahkeme kararı ile engellediler.

Kategoriler
Ivır zıvır

Dumur Tv’yi sun(uyor)dum

Geçtiğimiz hafta Fatih’le beraberdik çekimi varmış hadi gidelim dedi gittik ve orada ayak üstü aklına geldi bu ve sen sun dedi. Sonra ben sunuyordum ki geldi beni kovdu, programda gördüğünüz gibi. Zor iş vallahi. Dumur Tv.

Kategoriler
Medya

Dumur

Televidyon’u durdurabilene aşkolsun. Televidyon’un yeni programı Dumur, ekranlardaki dumura uğratan görüntüleri sevgili eski Esenlerli yeni Nişantaşılı Fatih’in sunuculuğu ile ortaya koyuyor; televidyon.com/dumur. Fatih’in muhabbeti iyidir zaten, dumura uğratan videolarla güzel, keyifli bir program olur.

Kategoriler
Ivır zıvır

Bi’müsaade etmicem

Merhabalar, şöyle bir kısa yazı yazacağım. Bi Müsaadee Et’de “bizle uğraşmayı seviyor” demişler, sağ olsunlar. Uğraşacağım arkadaşlar, “bimusaadeet.com”u tescilledim, güzel bir fan site açacağım! uğraşıyorum! uğraşacağım! (bu arada çok bayılıyorum şunu her gün yapsanız?) -yorum şeklinde yazı oldu, BvW okuyucularına özür diliyorum!

Kategoriler
Kültür Sanat

Televizyon size yetmiyorsa: “Televidyon”

Bir grup kafası bozuk insan televizyonda görmek istediklerini bulamaz, nöronlarına yıldırım düşer ve olaylar gelişir. Bildiğiniz (veya bilmediğiniz) gibi Televidyon diye bir internet sitesi var. Bu site Myk adında “.. 2007’nin tatlı bir yaz akşamında ..” kurulan internetten sıkıldığında bakılası, girilesi internet servisleri olan bir medya kuruluşunundur. Daha önce Televidyon ile ilintili bazı yazılar olmuş […]

Kategoriler
Internet

Televidyon.com ve Alkislarlayasiyorum.com kardeş oldu

Serdar Kuzuloğlu son yazdığı blog yazısında Alkislarlayasiyorum.com’u MYK Medya olarak satın aldıklarını yazdı. Teknosohbet.tv olarak başlayan, sonrasında programları çoğaltarak televidyon.com çatısında toplanan bir internet televizyonu kuran MYK Medya şirketi’nin ilk satın alımı Alkislarlayasiyorum.com oldu. Konu hakkında detayları, satın alma hikayesini Serdar Kuzuloğlu’nun blogundan okuyabilirsiniz.

Kategoriler
Internet

Kaybolduk.biz

Kaybolduk.biz sitesi Televidyon.com, Yahoyt.com sitelerini de yapan Myk Medya ekibinin işi ve aşağıdaki slogan ile kendini kısaca anlatıyor. Kaybolduk.biz bir yerleri keşfetmek isterken kaybolan ancak kaybolmaktan korkmayan gezginlerin sosyal paylaşım platformudur. Yeni yerleri kaybolarak keşfedenlerin arasına hoşgeldin! Sitede kaybolanlar, arayanlar ve bulanlar olarak üç grup insan tipi var. Kaybolanlar kısmında insanların kaybolma hikayelerini anlattıkları eğlenceli […]

Kategoriler
Teknoloji

Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv Teknosohbet’in konuğu oldu

Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv bugün Teknosohbet’in konuğuydu, Süreyya Ciliv programda izleyici sorularını yanıtladı. Timur Sırt’ın sunduğu programda dünyada yaşanan krize ve Türkiye’ye, Teknoloji şirketlerine etkisine değindi. Doğu ve güneydoğu da açılan çağrı merkezlerine değindi. Turkcell hakkında merak edilen çoğu konuya değinilen bu programı kaçırmamak lazım.