Kategoriler
Teknoloji

e-tohum toplantısına Serdar Kuzuloğlu geliyor!

Önce etohum nedir mi desek? Etohum sitelerinde açıkladıkları gibi;

Yeni ekonomi konusunda bilgi ve fikir sahibi, kendi internet şirketini kurmak isteyen genç girişimcilerle; şirketleri, yatırımcıları ve profesyonelleri bir araya getirmeyi amaçlayan platformdur.
Başvuru yapanlar arasından seçilecek uygun 30 aday/ekip internet girişimciliği eğitimi alacak, iş planlarını hazırlarken koçluk ve yönlendirme yapılacak, hazırladıkları internet girimciliği iş planlarını bireysel, kurumsal yatırımcı ve şirketlere sunmaları sağlanacaktır.

İnternet konusunda yeni iş fikri olan henüz şirketini kurmamış, iş fikrini gerçekleştirmek için şirketini kurmak üzere olan, internet şirketini / yeni girişimi kurmuş, sermaye, yönetim, pazarlama ve diğer desteğe ihtiyacı olan herkes etohum’a başvuru yapabilir.

Ağustos 2008′den Mayıs 2009′a kadar sürecek olan süreçte internet girişimcisi olmak isteyenlere yeni işe başlama eğitimiyle uygun girişimcilik ortamının sağlanması ve iş planlarının yatırımcı olabilecek şirket, kişi, yatırımcılar tarafından değerlendirilmesini sağlayacak bir ortamın sağlanması amaçlanmaktadır.

serdar kuzuloğluToplantı neyin nesi? etohum süreci boyunca proje içerisinde yer almak tohumu beslemek isteyen kafadarlar her çarşamba buluşuyor. Bu haftaki konukları ise televidyon projesi ile Serdar Kuzuloğlu. Facebook event sayfası şurada diğer detaylar etohum blogunda.. Not: Toplantılar çok eğlenceli geçiyor. Wolkanca geliyor musun? 🙂 Bu arada Serdar’ın soyadını yanlış bildiğimi bu yazıyla öğrendim 🙂 (bkz. kuzuluoğlu)