Kategoriler
Hayattan Multimedia Teknoloji

Dünya'nın en küçük oyuncak robotu, dijital kamera fiyatında!

Teknolojinin zirve noktalarına ulaştığımız (yada hala ulaştığımızı zannettiğimiz) şu günlerde bir de yeni bir rekorla, yepyeni, sanal zeka harikası, minik bir robot üretilmiş.

16.5 cm boyundaki i-SOBOT, dört farklı yolla kontrol edilebiliyormuş. Tomy adında bir şirketin piyasaya süreceği bu robotlar konuşabiliyor, dans edebiliyor ve takla atabiliyormuş. Bu da yetmezmiş gibi bir de 180 kelimeden fazla kelime dağarcığına sahipmiş ve 5 şarkı söyleyebiliyormuş.

Tabi fiyatını merak ediyorsunuz…

Bu mükemmel robotlatın fiyatları hiç de zannettiğiniz kadar astronomik falan değil, hatta ortalama bir dijital fotoğraf makinesi fiyatında desem, şaşırır mısınız?

Ekim ayında piyasaya sürülecek robotların fiyatı sadece “260 dolar” olarak belirlenmiş. Yorum sizin…

Eski wolkanca.com’da Dünya'nın en küçük oyuncak robotu, dijital kamera fiyatında! veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Dünya'nın en küçük oyuncak robotu, dijital kamera fiyatında! için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

okurken acaba kaç bin dolarmış diye düşünürken 260 dolar gibi bir fiyat olduğunu duyunca şoke oldum vallahi 😐 accayip ucuzmuş

e tabi ki bu şartlarda genel olarak bakıldığında ucuz değil, ama türlerine göre çok ucuz.

bu global krizde kim 260 dolar çıkarıp verir o robota bilinmez ama bu adamlar cidden işinin ehli olmuş.kafaları da iyi çalışıyor.yani bir faz nötr al götürle olacak şey değil bu. (:

ben kaan 7yaşındayım ama oyuncak dünyanınadresiniöğrenmek istiyorum