Kategoriler
Kültür Sanat

‘Türk Star Wars’ bald in den Kinos – Hollywood Made in Turkey

Güç sizinle olsun | wolkanca.com

Bir grup izmirli gönüllü star wars hayranı tarafından 2005 yılından beri sürdürülen film çekimleri %95 oranında tamamlanmış olup post prodüksiyon çalışmaları hızla devam ediyor.

Projenin yazarı ve yönetmeni cenk düzgit film hakkında şöyle konuşuyor : " sonun başlangıcı benim için bir hayalin gerçeğe dönüşünün simgesi oldu,tüm ekibimle gurur duyuyor ve kendilerini tebrik ediyorum.tamamı amatör ruhla çalışan ekibimiz yapılmasını istediğimiz herşeyi elinden gelenin en iyisiyle yaptı,umarız izleyicilerimize iyi bir film sunarız.türkiye'de daha iyi projelerin yapılabileceğini düşünmek bile heyecan verici.Star Wars Türk hayranlarıyla ve umarız uluslararası arenadaki diğer hayranlarla buluşmak bizleri çok mutlu ediyor.filmin tamamı sonbahar 2006 da internetten yayınlanacak. Daha nice projelerde yer almak dileğiyle,iyi seyirler."

Filmin Görsel Efekt Ve Görüntü Yönetmeni Can Büyükberber İse Fragmanla İlgili İlginç Teknik Detaylar Veriyor:

  • Fragman Montajı 2 Günde Yapıldı, Bundan Önce Görsel Efekt İçeren Sahnelerin Tamamlanması 1,5 Hafta Aldı.
  • Fragman İçin 35 Adet Görsel Efekt Planı Hazırlandı, Fragman Süresi Filmin Süresine Oranlandığında Gördükleriniz, Göreceklerinizin Yanında Küçük Bir Miktar. Bunun Dışında, Tüm Planlar Color Grading İşlemine Tabi Tutuldu.
  • Rotoscoping Methoduyla Kare Kare Hazırlanan Işınkılıçları İçin 1000’den Fazla Kare Düzenlendi.
  • Filmde Yer Alacak Pek Çok Yeşil Ekran Ve Uzay Gemisi Sahnelerinin Post-Prodüksiyonu Tamamlanmadığı İçin Fragmana Yetiştirilemedi. Fragmanda Gördüklerinizin İse Render İşlemleri 100 Saat Civarında Sürdü.
  • Fragman İçin Hazırlanan Ses Efektleri, Projede Yer Yer 20 Katmana Çıktı.

blog.sonunbaslangici.com | sonunbaslangici.com

Eski wolkanca.com’da ‘Türk Star Wars’ bald in den Kinos – Hollywood Made in Turkey veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, ‘Türk Star Wars’ bald in den Kinos – Hollywood Made in Turkey için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.