Kategoriler
Kültür Sanat

Star Wars: Japon tarzı

Star Wars: Japanese Style Darth Vader Yoda Emperor Palpatine Obi-Wan Kenobi Han Solo & Chewbacca Jabba The Hutt Boba Fett Kaynak: http://stevapalooza.blogspot.com/

Kategoriler
Multimedia

StarWars lego

Mike Stimpson(mikestimpson.com) isimli fotoğrafçının çektiği bu fotoğraflara bayıldım. Star Wars hayranları için de bir seti var üstelik bunları basılı şekilde satın alabiliyorsunuz. Tamamına Stimpson’ın Flickr’ından bakabilirsiniz.

Kategoriler
Kültür Sanat

Mari Kasurinen’den My Little Pony

My Little Pony kız çocukları için yapılan oyuncak atların ismi, bu atlar çok enteresan tasarlanabiliyor bunalara küçük heykelciklerde denebilir. Mari Kasurinen çok farklı bir sanatçı, yapıtlarından bu anlaşılıyor.

Kategoriler
Geyik

Stormtroopers bugün ne yapmış

Star Wars filminde imparatorlugun siyah-beyaz üniformali askerleri, Stormtroopers.

Kategoriler
Blog

rrrrrrrrrrrrrnnnnnnnnnnhhhh

Az önce bir arkadaş, –Volkan bir blog var hayatımda gördüğüm en anlamsız blog, frmt forumda bu blogun ne olduğunu tartışıyorlar çok hararetli bir tartışma var dedi. Arkadaşın bahsettiği bloga girdim baktım blogda yazan tüm yazılar şöyleydi AAAAAAAAaaa rrrrrrrrrrrrrnnnnnnnnnnhhhh, HHHurrRRRRRRRRnhhhh. UUUHHHGGG-rrrr! UUUHHHGGG-rrrrRRR! UUUHHHGGG-rrrrRRR! HHHurrRRRRRRRRnhhhh. AAAAAAAAaaa rrrrrrrrrrrrrnnnnnnnnnnhhhh! Biraz dolaştım blogu ve bir goril abi her yazıda boy […]

Kategoriler
Kültür Sanat

‘Türk Star Wars’ bald in den Kinos – Hollywood Made in Turkey

Bir grup İzmirli gönüllü star wars hayranı tarafından 2005 yılından beri sürdürülen film çekimleri %95 oranında tamamlanmış olup post prodüksiyon çalışmaları hızla devam ediyor.