Kategoriler
Medya

Telekomun Cem Yılmaz’lı reklamları

Türk Telekomun iletişim projeleri için 2008 yılının sonuna kadar reklam ve diğer kampanyalarda Cem Yılmaz’la anlaşmasını duyduğumuzdan bu yana merakla beklediğimiz Cem Yılmaz’lı Türk Telekom reklamları yayınlanmaya başladı.


Bir süre önce Türk Telekom’la reklam anlaşması imzalayan Cem Yılmaz, büyük merakla beklenen Türk Telekom reklam filmleriyle ekranlarda boy göstermeye başladı.
Daha önceki reklam çalışmalarıyla büyük başarı yakalayan Cem Yılmaz, reklamını yaptığı markalara büyük katkılar sağlamıştı. Bakalım yeni reklam filmleriyle, özellikle internet kullanıcılarının Türk Telekom'a sempati duymalarını da sağlayabilecek mi?.. İzleyin ve Cem Yılmaz ne kadar başarılı karar verin.

bu haberi Türker arkadaşımın blogundan okumuştum diğer videolar için [via]

Eski wolkanca.com’da Telekomun Cem Yılmaz’lı reklamları veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Telekomun Cem Yılmaz’lı reklamları için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

valla sabah kendi blogum da bu yazı aynen yazmıştım yotube de cem yılmaz videoları ararken bulmuştum bunda iki tane daha var. izlemek isterseniz turker yazısını tıklayın ben bu üç reklama da bayılmıştım.

ben başarılı buldum reklamı cem yılmaz bence çok başarılı bir komedyen 🙂

tek kelimeyle cem yılmaz işte tartışmaya gerek yok

varsa daha iyisini yapan buyursun allahalalaaaa 🙂

türker bloğunu gördüm tebrik ederim volkanca alınmasın ama onu geçmişsin teşekkürler

cem yılmazın reklam kampanyasına seçilmesi bence kötü bir karar. çünkü kısa süre önce cem yılmaz, normal telefona karşı ve cep telefonunu öven telsim reklamlarında oynuyordu.

mastermax'a katılıyorum. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu oluyor biraz..

cem yılmazın reklam kampanyasına seçilmesi bence kötü bir karar. çünkü kısa süre önce cem yılmaz, normal telefona karşı ve cep telefonunu öven telsim reklamlarında oynuyordu.

sonuçta bu işin adı ticaret hepimiz severek izliyoruz cem yılmazın reklamlarını ne olursa olsun amacına ulaşıyor değil mi?

millet cok acil cvp cem yılmazın son türk telekom reklamındaki beyaz spor arabanın fiyatı? bilen yazsınn ltfen