Kategoriler
Medya

Ünlü isimlerin gerçek yaşları

Yaşlı kadınHafta Sonu dergisi araştırmış, Ajda Pekkan, Nükhet Duru gibi bir çok ismin aslında kaç yaşında olduklarını merak edenler için yazmışlar. Ajda Pekkkan’ın yaşını ben de çok merak ediyordum.

Aslında kaç yaşındalar? Yıllara meydan okuyan sanatçılar ve sosyetikler aslında tam olarak kaç yılı devirmişler? Ajda Pekkan, Nükhet Duru gibi sanatçıları tanımayan yok. Sanatları, şarkıları ile yıllardır hayatımızdalar. Kimileri onların şarkılarıyla aşık olup, evlendi. Kimileri bu aşklar sayesinde doğup, yine onların şarkılarıyla yetişti. Bir de iş dünyası ve sosyetenin ünlüleri var. Meraklıları yıllar yılıdır ne yiyip içtiklerini, ne giyip nereye gittiklerini takip eder. Üstelik yine meraklıları şahittir; onlar sanki hep aynı gibiler. Peki hiç merak ettiniz mi, yıllara meydan okuyan sanatçılar ve sosyetikler aslında tam olarak kaç yılı devirmişler? Hafta Sonu araştırdı.

Ünlü isimlerin gerçek yaşları

 • AJDA PEKKAN
  Süperstar Ajda Pekkan, herkesin bildiği gibi estetik cerrahinin nimetlerinden sonuna kadar yararlanıyor. Bu yüzden pek fazla kimse onun 62 yaşında olduğunu bilmez!
 • CEM HAKKO
  Vakko’nun patronu Cem Hakko, sportmenliği ve her daim şık giyimiyle tanınır. Bunlar onun genç görünmesi için büyük avantaj ama minyon tipli olması da Cem Bey’in genç görünmesindeki en büyük faktör elbette. Hakko hiç yaşını göstermese de, bu yıl 53’e bastı.
 • MUSTAFA KOÇ
  Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, 2008 itibarıyle 48 yaşında.
 • AYŞEGÜL ALDİNÇ
  Yıllardır seksiliği ve güzelliği dillere destan olan Ayşegül Aldinç, 46 yaşında.
 • CEM BOYNER
  Boyner Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Boyner de, genç delikanlılar gibi görünen beyefendilerden. Cem Bey için 51 yaşında desek inanır mısınız?
 • ÇİĞDEM KAYALI
  Teknik direktör Mustafa Denizli’den ayrıldıktan sonra hep genç sevgilileri ile gündeme gelen Çiğdem Kayalı, genç kızlara taş çıkartan bir fiziğe ve görünüme sahip. Kimse Çiğdem Hanım için 50 yaşında diyemez.
 • EMEL SAYIN
  Şarkıcı Emel Sayın da teknolojinin nimetlerinden yararlanan isimlerinden biri. 63 yaşındaki Sayın hâlâ genç kız gibi…
 • ENDER MERMERCİ
  Akfil Tekstil’in ortağı Ender Mermerci, düzgün fiziği ve genç görünümüyle hâlâ genç kız gibi. Dört torun sahibi Ender Hanım, 57 yaşında.
 • HÜLYA KOÇYİĞİT
  Türk sinemasının unutulmayacak oyuncularından Hülya Koçyiğit, her dönem bakımlı ve genç görünenlerden. Koçyiğit, bu yıl 61’inci doğum gününü kutladı.
 • HÜLYA AVŞAR
  Yıllardır tüm anketlerde Türkiye’nin en güzel kadını seçilen Hülya Avşar, 50’sine çok yaklaştı. Avşar 2008 yılı itibariyle 45 yaşında.
 • OYA GERMAN
  Şarkıcı Neco’nun eski eşi Oya Germen, en yakın arkadaşı Nükhet Duru gibi estetik ve kozmetik dünyasının yakın takipçilerinden. Oya Hanım 55 yaşında.
 • SEDA SAYAN
  Sabahların sultanı ünlü şarkıcı Seda Sayan da yıllandıkça güzelleşen şarap misali kadınlardan. Her daim genç görünmeyi başaran Seda Sayan 1962 doğumlu. Yani 2008 yılı itibarıyle 46 yaşında.

hülya avşar sanki daha yaşlı gibi geliyo bana ya. 45 miymiş 🥴

valla ne dıyım tamam delıkanlı ya da genc kız gıbı degıller sımdı abartmayalım ama yaslarına oranla hala aktıfler. allah herkese boyle guc kuvvet versın.dınclık versın 😉

ya bunlar güzel olsa ne olcak ameliyatla şun la bunla güzel olcaklarsa ben ona güzel demem makyaj yaptığı maddeye güzel derim

allahım ya ama onlarda hep yaslarını küçük gösteriyo söylüyo

zaten bn ilk haydara katıldım.hepsi boya üpü.hele o ajda mıdır nedir.tamamen estetik mucizesi ya..

bn haydara katılıyorum.hepsi boya küpü.yaa en önemlisi zaten doğal güzellik.hele o ajda mıdır nedir estetik mucizesi.

vala ne diyim bilmem annem onların kızı yaşında ama neneleri gibi.artık onlar nasıl beceriyorlarsa ama bu işlerede para gerek parası olan güzelleşsin ama unutmasınlar doğallık adına bişi kalmaz onlarda

ya oha be hiçbiride yaşını göstermiyo tabiii estetik olunca nenem bile 19 yaşında görünür

hepside bırbirinden yasli. makyajla kendılerinin güzellestigini sanan ve gençleştigini sanan insanlar bilmiyorlar ki her yaşın kendine göre güzelligi var….

eed yha çok yaşlılar beni çok şaşırttılar hele hele seda sayanın 49 yaşında olması beni şoke etti

aman tanrım bir daha bu sane yhaa ne kadarda yaşlısınız siz gene beeee hortlak gibi ama sizin gerçek cildinizi görünce midem bulanıo hele hele demek ak alın 40 yaşındamı o yhaaaa ne kadar iğrenç sie

ingilizceden çakan parmak kaldırsın …..? ( galiba bir ben kaldırdım) gülen yüz heheh sen kafanı ey ben arkadan bakarım

valla o eleştirenler bence çekemeyenlerdir.sonuçta görsel güzellik önemli bence.makyajla kırşklıkları ne kadar saklayabilirsinz ki? botoks motoks beni bağlamaz.güzel görünmeyi berecen herkeseerimi takdirlerimi sunarım…botoksa ve güzel görünmeye devam…