Kategoriler
Konuk Yazar Medya

Papia tuvalet kagıdı

Birgün de birşeyi eleştirme pastacım diyorum ama duramıyorum ki…
Reklam hastalığı var bende. Oturup dizi izler gibi reklamları izliyorum birde kendimce eleştirip yrumlar yapıyorum. Kimini çok beğeniyorum kimini anlamıyorum kimi de saçma geliyor.
Örneğin ralli şampiyonu Burcu Çetinkaya'nın (ki kendisini reklamda gördüm ilk defa çok ayıp dedim kendine ait sitesi bile var) oynadığı tuvalet kağıdı reklamına takılmış durumdayım.

  • *Binlerce tuvalet kağıdını dizmişler(israf)
  • *arabayı hız ibresinin sonuna kadar hızlandırıyor o kadar yakın mesafede (hayret)
    yakın oldugunu nerden biliyorun diceksiniz onun gözüyle gösteriyorlar sanki görüyormuş görme alanındaymış gibi.
  • *Hızlandın niye yıktın şimdi onları, senin evinde mi duruyordu o tuvalet kağıtları.
    bu hareketi hangi markaya karşı yapıyorsun? Kalitesiz tuvalet kağıdı hangisi şimdi?
  • *Bütün bu uğraş filmin sonunki tek bir Papia tuvalet kağıdı içinmiydi?
    ben anlamadım bişey…

Ama rallici kızımızdan bahsetmezsem olmaz:

"19 Mart 1981 de İstanbul'da doğdu. Babası İlhan Çetinkaya, otomotiv ve taşımacılık sektörlerinde üst düzey yönetici. Özel Bebek Yeni Yıldız ilkokulunu bitirdikten (1992) sonra girdiği Robert Kolej de önce orta (1996) ardından da lise eğitimini (1999) tamamladı. Koç Üniversitesi nin ekonomi bölümünden 2005 yılında mezun olduktan sonra senaristlik ve satış-pazarlama konularında iş hayatına atıldı. İngilizce, Almanca ve Fransızca biliyor… Bekar, Caddebostan Spor Kulübünün üyesi ve otomobil sporları dışında iyi bir snowboard çu. Satranç, avcılık ve sinema ise spor dışı hobileri. "

https://www.youtube.com/watch?v=_gLQIImU2rQ

Eski wolkanca.com’da Papia tuvalet kagıdı veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Papia tuvalet kagıdı için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

Papia tuvalet kagıdıiçin 4 yanıt

bencede çok haklısın yüzlerce tuvalet kağıdı bir hiç uğruna yıkılıyor.güldüğüm reklamlardan bir taneside papia wc kağıdı reklamlarıdır.

kağı havlu reklamında bardağı taşıran kadın temalı reklamda çalan müzik ne acaba