Kategoriler
Eğlence

Yeni Forza Motorsport görüntüleri

Yeni Forza Motorsport oyunundan yeni oynanış görüntüleri paylaşıldı.

Yeni çıkan Forza Motorsport oyunu(Forza Motorsport 8), yarış simülasyonu tutkunları için heyecan verici bir haber. Bu oyun, Xbox Game Studios tarafından geliştirilen ve Xbox Game Pass üzerinden de erişilebilen bir oyun. Oyunun çıkış tarihi ise 10 Ekim 2023 olarak duyuruldu.

Forza Motorsport oyunu, grafiksel anlamda muhteşem bir deneyim sunuyor. Oyun, 4K çözünürlükte ve 60 FPS hızında akıcı bir şekilde çalışıyor. Oyunun içinde çok sayıda araç bulunuyor ve her biri gerçekçi bir şekilde modellenmiş durumda. Oyunun fizik motoru da oldukça gelişmiş. Oyun, Forza Motorsport serisinin önceki oyunlarına göre fiziksel gelişmelerde büyük bir ilerleme kaydetmiş. Oyun, yarış simülasyonu olarak Gran Turismo gibi rakiplerine kafa tutuyor.

Oyun, hem Xbox One X hem de PC için uyumlu olacak. PC için sunulan ilk Forza Motorsport oyunu olması da ayrı bir önem taşıyor. Oyunun PC sürümü de aynı kalitede ve performansta olacak. Yeni çıkan Forza Motorsport oyunu, yarış severler için kaçırılmayacak bir fırsat. Oyun, hem görsel hem de oynanış açısından mükemmel bir yarış simülasyonu sunuyor. Oyunun çıkışını sabırsızlıkla bekliyoruz.

Forza Motorsport yeni video

Forza Motorsport – Official Career Mode Gameplay Demo

Videoya bakıldığında, merakla beklenen yapımın “Builders Cup” eşliğinde sunacağı bazı yarış etkinliklerini görüyoruz. Bunlar Modern Tour, Enthusiast Tour, Power Tour ve Legacy Tour olarak sıralanırken, her etkinliğin birden fazla bölüme sahip olduğunu belirtelim. Hemen ardından pist içi puanlama ve dinamik hava durumuyla iki turun asla aynı görünmemesini veya oynamamasını sağlayan sürüş dinamiklerine göz atıyoruz.

Oyunu merakla bekleyenlerin bayılacağı videoda, yarış oyunu hakkında çok sayıda detaylı bilgi de veriliyor. Yeni Forza Motorsport için firma tarafından yapılan resmi açıklama ise şöyle karşımıza çıkıyor: “Modern yarış arabaları ve Forza Motorsport’ta yeni olan 100’den fazla araba da dahil olmak üzere 500’den fazla gerçek dünya aracıyla yarışın. Hayranların en sevdiği konumlara ve ustalaşmak için birden fazla pist düzenine sahip her biri canlı pist içi puanlama, hava durumuyla günün tamamen dinamik saati ve iki turun asla aynı görünmemesini veya oynamamasını sağlayan benzersiz sürüş koşullarına sahip 20 canlı ortamda her turun sayılmasını sağlayın. Pistte gerçek zamanlı ışın izleme, yeni hasar ve kir biriktirme sistemleri, güçlü asistler ve lastik doğruluğunda 48 kat iyileştirme içeren devasa ölçüde yükseltilmiş fizik sunan inanılmaz fotogerçekçi görsellerle son teknoloji bir simülasyonu deneyimleyin. 800’den fazla performans yükseltmesi kazanarak rakipleri alt edin ve yepyeni, eğlenceli ve ödüllendirici tek oyunculu bir sefer olan Yaratıcılar Kupası Kariyer Modu’nda şimdiye kadarki en gelişmiş YZ rakiplerimizle yarışın. Yarış hafta sonundan ilham alan bir yapıya sahip Öne Çıkan Çok Oyunculu etkinliklerde podyum için yarışın veya Serbest Oyun’da sizin ve arkadaşlarınızın arzu ettiği yarışı yaratın. Yapay zeka destekli Forza Yarış Düzenlemeleri, lastik ve yakıt stratejisi, yeni sürücü ve güvenlik derecelendirmeleri ile çevrimiçi yarışlar daha güvenli, daha eğlenceli ve daha rekabetçi. Kendinizi genişleyen bir motor sporları dünyasına bırakın. Gelecek yıllar için benzersiz zorluklar, inanılmaz yeni arabalar ve pistler ve heyecan verici yeni oyun deneyimleri sunan yeni kariyer şampiyonaları ve çevrimiçi etkinlikler düzenli olarak tanıtılacak.”

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Yeni Forza Motorsport görüntüleri başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.