Beklerim…

images.jpgArkadaşlar kişisel olarak bir blog açmış bulunmaktdayım. Bu siteden ve Volkan abiden çok faydalandım gerçekten. Zaten blog açmama neden olan yerdir burası.
Bir süre tek başıma yazdığım kişisel blogumu doldurmayı düşünüyorum. Tutarsa işleri ilerletebilirim… http://caglaryildiz.blogspot.com/

Blogumda futbol, internet ve sinema ağırlıklı olmak üzere burada olduğu gibi karışık olarak herşeyi yazmayı düşünüyorum. Bir tıklayıp okursanız dikkatinizi çekecek şeylerin olduğuna veya olacağına eminim. Çok yeni olduğu için destek de bekliyor blog. Yazılara yorum yaparsanız sevinirim 🙂 Buyrun.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Beklerim…için 6 yanıt

çağlar kardeşim sana karşı dürüst olacam,
bi kere blogun rengi fazlasıyla itici olmuş. ikincisi, bu tür yazılarla kimse seni fazla okumaz. daha orjinal konular bulmalısın. nerden biliyon dersen, kendimden pay biçiyorum.

büyük bloglarda mesela wolkanca, nahnu, edasuner gibi yerlerde ne yazarsan okunur. çünkü buralara yorum yapanlar yorumun yanında biraz da yapacağı reklamları hesaba katarlar. herkes için geçerli değil bu ama bunu yapan kişi sayısıda az değildir hani. bu yüzden bu tür bloglarda fazla yorumda bulunmaktan kaçınıyorum ki yanlış anlaşılma olmasın.

yorum yapın demişsin ben de yorumumu yaptım. inşallah yanlış anlayıpda bana kızmazsın.