Kategoriler
Internet

ADSL hattını paylaşanların sözleşmeleri iptal edilecekmiş

telekom.gif
Türk telekom sakarya il müdürü Ahmet Hamdi Zengin adsl hatlarını paylaşmanın yasal olmadığını belirtmiş ve bağlantısını paylaşanları tespit ettikleri kişilerin sözleşmelerini sonlandıracaklarını belirtmiş.sonrasında ise adsl hatlarını paylaşanların uğrayabileceği zararları anlatmış. mesela aynı ip numarasıyla bağlandığınızdan adsl hattınızı paylaştığınız kişinin herhangi yasal olmayan bir işlem yaptığında sorumlu olarak sizin tutulacağınızı söylemiş. [via]

Eski wolkanca.com’da ADSL hattını paylaşanların sözleşmeleri iptal edilecekmiş veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, ADSL hattını paylaşanların sözleşmeleri iptal edilecekmiş için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

o zaman fiyatlarda biraz indirim yapsın da kimse paylaşmak zorunda kalmasın.

bildirgec.org’ta bu bildiriyi yayınlayan kişi olarak en azından cümlelerimin aynısını kullanmamanı dilerdim. siteni takip eden biri olarak üzüldüm diyebilirim.

bu haber milliyet gazetesinde çıkmış sen de bildirgec e yazmışsın bende buraya yazdım, ama sen ve millyet gazetesinden önce bu haber benim google e-posta haber grubumda yazıldı bunda kötü bişi göremiyorum ben büyük gazetelerde haber yazarken ki bu bir haber yani bir çalışma değil telif hakkı yok büyük gazeteler ve tv lerde aynı kelmileri kullanabilirler kullanıyorlar kimse bişi demiyor.

şu yazıdan bahsediyorum:

türk telekom sakarya il müdürü ahmet hamdi zengin adsl hatlarını paylaşmanın yasal olmadığını belirtmiş ve bağlantısını paylaşanları tespit ettikleri kişilerin sözleşmelerini sonlandıracaklarını belirtmiş.sonrasında ise adsl hatlarını paylaşanların uğrayabileceği zararları anlatmış. mesela aynı ip numarasıyla bağlandığınızdan adsl hattınızı paylaştığınız kişinin herhangi yasal olmayan bir işlem yaptığında sorumlu olarak sizin tutulacağınızı söylemiş.

nasil para kazanacaklarini sasirmis bunlar…madem oyle fiyatlari dusurun herkes kendine ait bir adsl kullansin… benimmodemim kablosuz nerden bilim simdi ben kim kullaniyo kim kullanmiyo kapsama alininda olan herkes kullansin sonra ne farkeder millete bir hayrimiz dokunsun di mi ama 😀

ben paylaşmıyorum ama paylaşanlar için çok zor bide sınırsız kullanıyolarsa zor allah yardımcınız olsun………amin

gelişmiş ülkelerde heryerde sınırsız genişbant adsl2+ var. bedava kablosuz ağlar vs.. (zenginin malı züğürtün çenesini yorar hesabı). yabancılar bizim internet durumuna biyerleriyle gülüyorlardır kaç ülke sınırlı internet kullanıyor acaba? alternatif olsun hemen aboneliğimi iptal edeyim. tt'ye ne kadar sövdüğümü bir ben biliyorum.

amerikada tekel davası açıyorlar. inşallah bir gün bizim de haklarımızı savunma şansımız olacak.

yorumumu yayımlarmısın bilmem ama öncelikle şunu söylemeliyim
blog deyince ilk aklıma gelen 1 kaç isimden biri sensin
ama buremba arkadaşımız milliyet in haberini kafasına göre kesmis biçmiş
yayımlamış ve milliyeti kaynak göstermiş.

sen de onun yazdığının tıpatıp aynısını bloguna geçmişsin yani milliyetten değil bildirgeçten kaynak göstermeden kopyala yapıştır yapmışsın ve sen de milliyeti kaynak göstermişsin.
bu konuda en mağdur kişilerden biri olan senin de böyle birşey yapman üzücü.

aslanım. ne saçmalıyorsunuz… ne olmuş kopyaladıysa… ben burayı takip ediyorum… buradan okudum. fenamı oldu… sanki ben adsl için söylenenleri hiç duymadım da duyurana trilyon verecekmişim gibi davranmayın… çok basit(haber emeği olarak) bir şey için değmez

türk telekom eskiden devletteydi.pahalı diyordum, özelleşince üzüldüm tabii ki.pahalıydı ama bir devletin en önemli kurumuydu. sonra noldu, gelen gideni arattı.bangır bangır dünyanın en pahalı internetini kullanıyoruz dediler, pc net kampanya yaptı bir şey değişmedi.vay efendim 3 gb'dı da 4gb oldu.suyundan da koyalım.hadi bunu geçtim, tatlı su kurnazlığı yapıyolar.200 kontör veriyolar, şehir içi, peşin peşin, 16 milyon mu ne. ama bunu akşam 10 ile sabah 8 arası kullanacaksın.yav bu saatlerde kim kimi arar ev telefonundan. sonra yaz fırtınası çıktı.14.99 ya da 14.90 neyse artık.yalnız eski aboneler katılamayacak bu kampanyaya. ne anladım ben bu işten arkadaş? yeter artık millet 10mbit ile 5 avroya internette uçuyor.yuh diyorum.yasaklayın bakalım, yasaklayabiliyosanız.parası olsa milletin o rezilliği zaten çekmez.isteseler bir günde de yasaklarlar da, cesaret edemiyolar.yavaş yavaş sindiriyolar bizi.

insanlar zorunlu kalıyorlar ki paylaşıyorlar hadi evleri geçtim işyerlerindeki wireless lardan da dışardakiler yararlanabiliyor arabayı çekip bağlanabiliyorlar ve buna benzer 1 ton olay var olan doğal şeyler bunlar biz dünyanın en yavaş ve en pahalı internetini kullanıyoruz yalnız adsl kullanım bilgileri sitesi halen daha düzen almış deil gülermisiniz ağlarmısınız?
bir an önce sağlam rapor yayınlamaları lazım böle bu işler yürümez….