Kategoriler
Internet Konuk Yazar

Seçtiğiniz haber konusunu anlık takip edin: Ahtabot

ahtabotWolkanca, Gazeteniyarat.com'u tanıtmıştı ve ben de blogumda bahsetmiştim.
Olay şöyleydi; seçtiğiniz gazetelerden her günün bültenini alıyordunuz. Şimdi ise; özellikle başka işleri olanlar ve seçtiği gazeteyi değil de seçtiği konuyu takip etmek isteyenler için bir Msn botu üretildi.
Aha hayalim gerçek hacı diyenleri duyar gibiyim 🙂 Üreticilere çok teşekkürler, böylesine temiz ve işe yarar bir bot ürettikleri için. Hizmetin adı: Ahtabot.

Bu bota gireceğiniz komut ve yine özellikleri hakkında bilgiyi buradan alabilirsiniz. Bot sadece Msn Messenger'da kullanılıyor, adresi de haber@ahtabot.com şeklinde oluyor. Ayrıca hava durumu ve hatırlatma bildiren bu nacizane bot; 'Meşgul' veya 'Dışarıda' durumunu kullandığınızda rahatsız etmiyor. Botumuz şuan ßeta ama tıkır tıkır çalışıyor.

Eski wolkanca.com’da Seçtiğiniz haber konusunu anlık takip edin: Ahtabot veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Seçtiğiniz haber konusunu anlık takip edin: Ahtabot için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

bu yazı ile alakalı değil ama o yazıda yorum kutusu bulamadım. https://wolkanca.com/je-taime-moi-non-plus/ su adresteki yazınızda sözlükten alıntı yaptıgınızı kucucuk yıldızlarla geciştirmiş olmanız oldukca kücük düşürücü bir hareket sizin adınıza.
kaç dikkatli okuyucu okuyor acaba oraları? baskasınınsa emek dökerek yazdıgı bir şeyi kopi peyst yapmak dürüstce değil. kolay gelsin.

walla güzelmiş denedim güzel çalışıyor daha türevleri gelir bunların teşekkürler