Kategoriler
Konuk Yazar

Seçtiğiniz haber konusunu anlık takip edin: Ahtabot

ahtabotWolkanca, Gazeteniyarat.com'u tanıtmıştı ve ben de blogumda bahsetmiştim.
Olay şöyleydi; seçtiğiniz gazetelerden her günün bültenini alıyordunuz. Şimdi ise; özellikle başka işleri olanlar ve seçtiği gazeteyi değil de seçtiği konuyu takip etmek isteyenler için bir Msn botu üretildi.
Aha hayalim gerçek hacı diyenleri duyar gibiyim 🙂 Üreticilere çok teşekkürler, böylesine temiz ve işe yarar bir bot ürettikleri için. Hizmetin adı: Ahtabot.

Bu bota gireceğiniz komut ve yine özellikleri hakkında bilgiyi buradan alabilirsiniz. Bot sadece Msn Messenger'da kullanılıyor, adresi de haber@ahtabot.com şeklinde oluyor. Ayrıca hava durumu ve hatırlatma bildiren bu nacizane bot; 'Meşgul' veya 'Dışarıda' durumunu kullandığınızda rahatsız etmiyor. Botumuz şuan ßeta ama tıkır tıkır çalışıyor.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

bu yazı ile alakalı değil ama o yazıda yorum kutusu bulamadım. https://wolkanca.com/je-taime-moi-non-plus/ su adresteki yazınızda sözlükten alıntı yaptıgınızı kucucuk yıldızlarla geciştirmiş olmanız oldukca kücük düşürücü bir hareket sizin adınıza.
kaç dikkatli okuyucu okuyor acaba oraları? baskasınınsa emek dökerek yazdıgı bir şeyi kopi peyst yapmak dürüstce değil. kolay gelsin.