Pit Power açıldı!

PitPower.info
Pitbull köpeklerini sevenler ve merak edenler için kaliteli bir kaynak olmayı amaçlayan PitPower.info sitesi açıldı. Sitenin yapımcısı olan Cantekin Algel ile yaptığımız konuşmada Cantekin Algel şunları dile getirdi.

Biz sitemizi ülkemiz adına açtık.
Bu siteyi bilgilerimizi paylaşmak,dostça arkadaşlıklar kurmak ve insanları pitbullar hakkında bilinçlendirmek amacıyla açtık.
İlk hedefimiz insanların pitbullar hakkında ki ön yargısını kaldırmaktır.
Elimizden geldiği kadarıyla ve bilinçli bir şekilde insanlarda oluşan bu ön yargıyı kaldırmak olucaktır ve amacımıza ulaşacağımıza inanıyorum.
Artık insanlara köpek sevgisini aşılamak gerekiyor… Hayvan seven insanın genelde sosyal çevresi vardır ve çevresiyle iyi geçinir.
Sokakta rastlamışsınızdır daha ufak yaştayken bu hayvan sevgisi kayboluyor çocuk köpeği seviyor ama annesi hemen dur ısırır gibi ön yargılı durumlarda bulunuyor.
Şimdi biz bunu ortadan kaldrımaya çalışıp elimizden geleni yapıp herkesi sitemize bekliyoruz.

www.pitpower.info

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Pit Power açıldı!için 17 yanıt

bizde pitbull severiz o yazıda haklı demiş cantekin algel insanlar seviyor seviyor cinsini soruyor pitbull diyince aa ben uzak duruyum ben bu olayı hiç sevmiyorum beyler işte ..

pitpower info ya bayıldım yeni olmasına rağmen üyeleri saygılı ve insancıl pibull hakında çok güzel şeyler düşünen insanlar bence konusmasında çok güzel mizah etmiş teşekürler pitpower

bende cok harika amerikan yavrular var almak isteyenler arasin resimler elimde 0539 8731234