Kategoriler
Hayattan

Hayvanlara eziyet etmenin cezası 300-600 TL

Blogumda pitbullarla(bir köpek cinsi) ilgili bir yazı var, bu yazıda bahsedilen pitbull köpeği olan bir arkadaşın onu bakabilecek bir sahibine vermek istemesi, daha sonra o arkadaş sahip buldu ve köpeği verdi, diğer benzer bir konuda bu köpeklerin özellikleri ile ilgiliydi, bu köpekler çok özellikli hayvanlar. Sonrasında bu yazıların altına 1000 e yakın yorumlar geldi, hâlâ […]

Kategoriler
Multimedia

Amerikan Pitbulların izlenesi videoları

Gerçekten müthiş hayvanlar. Ameriakn Pitbulları için hazırlanmış klipleri ve videoları , bu hayvanlara ilgi duyanlar kesinlkle izlemeli.

Kategoriler
Internet

Pit Power açıldı!

Pitbull köpeklerini sevenler ve merak edenler için kaliteli bir kaynak olmayı amaçlayan PitPower.info sitesi açıldı. Sitenin yapımcısı olan Cantekin Algel ile yaptığımız konuşmada Cantekin Algel şunları dile getirdi.

Kategoriler
Ivır zıvır

5 yaşında Pitbull’uma bakabilecek bir aile aranıyor

5 Yaşında ZEYBEK isminde bir erkek Pit’im var İstanbul dan GÜNHAN abiden almıştım. İş ve ev durumu sebebiyle bakamıyorum. Rıche nin oglu tıger hiç eşlenmedi. Bakabilecek biri ya da bir yer yer olarak yardımcı olurmusunuz? Aydın-Nazilli de oturuyorum. iletişim: 053……. (halledildi)

Kategoriler
Multimedia

Pitbull’lar – Resimler – Özellikler

Amerikan Pitbull Terrier Kökeni: Bu savaşçı köpek 19. yüzyılda İngiltere’nin Staffordshire bölgesinde Bulldog ile çeşitli terrierlerin çiftleştirilmesiyle elde edilmiştir. ABD’ne getirilen bu cins burada onun ağırlığını arttıran ve başının daha güçlü hale gelmesini sağlayan Amerikalı yetiştiriciler tarafından mükemmelleştirilmiş ve şu anki durumunu almıştır. Tanımı: Erkekler 44-46 cm, dişiler ise 40-42 cm yüksekliktedir. Ağırlıkları 17-20 kg […]