Kategoriler
Internet

SDN'ye çok geçmiş olsun

ShiftDelete.Net (SDN) içeriğiyle, seviyeli düzgün forumlarıyla internette severek takip ettiğim sitelerden biridir. SDN'nin başına çok üzücü bir durum geldi ABD'deki sunucularında oluşan bir problemden dolayı veritabanı bozuluyor ve 3 ay geri gidiyorlar, arada tam 2 aylık makaleler yazılar ve tüm veriler kayıp yedeklerden yüklemeleride başarılı olamıyor. Bu duruma çok üzüldüğümü ve kendilerine çok geçmiş olsun dileklerimi iletmek için bu postu yazmış bulunmaktayım. Ben daha önce demiştim DB işi sakat iş.

SDN içinde teknoloji dünyasındaki güncel gelişmeler anında ziyaretçilere aktarılmakta ve düzenli aralıklarla editörler tarafından makaleler sunulmaktadır. Makaleler, yazılım, donanım, İnternet teknolojileri gibi bölümlere ayrılarak sunulmuştur. Alâmet-i farikaları olan İzle-Öğren bölümünde ise ziyaretçilerin izleyerek daha kolay öğrenmelerini sağlamak amacıyla SDN editörleri tarafından oluşturulmuş bazı animasyonlar vardır. Bu animasyonlar Macromedia Flash Player yüklü her tarayıcıda rahatlıkla izlenebilir.

Eski wolkanca.com’da SDN'ye çok geçmiş olsun veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, SDN'ye çok geçmiş olsun için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.