Kategoriler
Blog

Piramitlerin nasıl inşa edildiği konusunda yorumlar

150px-pyramide_kheops Piramitler nasıl inşaa edildi? diye bir yazı yazmıştım;

Evet size soruyorum sizce piramitler nasıl inşa edildi? Konu hakkında fikrinizi lütfen yorum olarak yazın.
Teşekkür ederim.

Bu yazıya gelen 200’e yakın yorum insanların bu konuyu çok merak ettiğini ve herkesin bu konuda ayrı fikri olduğunu gördük. Bu demek oluyorki blogumuzun okunması için bu tarz soru mahiyetinde yazılarda yazabiliriz. Burada yaptığımız okurlara söz hakkı vermek onların düşüncelerini çok merak ettiğimizi ve değer verdiğimizi göstermekti. Ve başarılı oldu.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Piramitlerin nasıl inşa edildiği konusunda yorumlar başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

kesinlikle piramitlerin uzaylılar tarafından yapıldığı saçmalıklarına inanmamalıyız. gerçekten insan gücüyle yapılması çok zor bir yapı ancak imkansız değil. zaten bilim adamları bu konuda gerekli açıklamaları yaptılar. bu yapıyı üretmek için binlerce hatta onbinlerce kişinin, onyıllar boyunca aralıksız çalıştığını bilmeyen yoktur heralde.

dünyanın yeni 7 harikasına da çok karşıyım nitekim şuan dünyanın tek harikası vardır o da mısır piramitleri'dir.

nasıl yapıldığı konusu da açık ve nettir…

ben şunu tavsiye ediyorum sizlere türkler'in inşa ettiği beyaz piramitler

bakınız

geniş kapmsalı : http://ozmena.com/showthread.php?t=26863
itüsözlük : http://itusozluk.com/goster.php?t=beyaz+piramit
ing : http://crystalinks.com/pyramidchina.html

bizim medeniyetimizi gizleyenlere tepkimizi gösterip bunları ortaya çıkarıp hakkettiğimiz sıfatımızı geri almalıyız dünyadan

kazım mirşan adlı araştırmacının değerlendirmeleri hulki cevizoğlu'nun tarih türklerde başlar adlı televizyon programından alıntıladığı kitabında yer almaktadır.

saygılar

volkan kardeşim sen de linkleri derle bir mesaj yolla bloguna insanlar bilinçlensin… 😉

peki araştırıldıki piramitlerin taş yapısına uyan hiç bir taş yok o bölgede e ozamanlar makinalarda yoktu taşımak için o koca şeyleri nasıl götürdüler insan gücü yetmezki

merak etme o zamanın da teknolojisi vardı ama o teknoloji dünya üzerinden belli bir süre silindi daha sonra bilirsin devamını avrupada doğdu.

adamlar demek ki şimdiki bazı tembel türk mantığıyla çalışmamışlar.bugün erkenden yatayım yarın kalkar piramiti dikerim.