Kategoriler
Genel

Eski elektronik cihazlarınızı ücretsiz TEGV’e gönderin

Çöp olmuş her türlü elektroniğinizi paketleyip PTT’ye gidiyorsunuz ve 902887372 müşteri numarası ile cebinizden para çıkmadan karşı ödemeli olarak TEGV’e gönderiyorsunuz.

Elektronik cihazlar kullanılmayacak duruma geldiğinde elektronik atık sayıldığını unutmayın. Elektronik atıklar, çevreye zarar verdikleri için geri dönüşüme gönderilmelidir. Çevreye verilen zararı azaltmak ve verimliliği arttırmak için, elektronik atıkları geri dönüşüm vasıtasıyla yeniden değerlendirebilir. Arızalı veya kullanım dışı cep telefonu, bilgisayar, bilgisayar parçaları ve çevre birimleri, elektrikli ev eşyası, adaptör ve kablolarınızı TEGV’e bağışlayarak, çocuklarımızın eğitimine destek olabilirsiniz.

Geri dönüşümle ilgili ürünleri bırakabileceğiniz size en yakın etkinlik noktalarının nerelerde bulunduğunu öğrenmek için http://tegv.org/nerelerdeyiz/ linkine bakabilirsiniz.
Unutmayalım; damlaya damlaya göl olur, birikimlerimiz umut olur!

wolkanca.com’da Eski elektronik cihazlarınızı ücretsiz TEGV’e gönderin veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Eski elektronik cihazlarınızı ücretsiz TEGV’e gönderin için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.