Kategoriler
Blog

Çayçermisin?

Sevgili Nahnu burada benim ‘Çayçermisin‘ sloganını kulanmama kızmış, evet ‘Çayçermisin’ Nahnu’nun sloganıyıdı bir zamanlar ve o zamanlarda onun blogunu okurdum. İtiraf ediyorum evet Nahnu’dan çok şey arakladım 🙂 . Fakat bu ‘Çayçermisin’ mevzusu araklama değil, işte şimdi burada bunu açıklıyorum. Neden Nahnu beyin ‘Çayçermisin’ ini Caycermisin?kullandım?

Efendim Nahnu’nun blogunun header kısmındaki alt bilgide ne yazıyor? ‘Geçici Dövme’ 🙂 Peki neden? Nahnu beyin headerında gönderdiği mesaj benim blogumda en çok okunan yazılardan biri olan Geçici Dövme yazısınadır ve ben ona karşılık olarak ‘Çayçermisin’ sloganını kullandım, böylece Nahnu’nun headerından gönderdiği pasa cevap vermiş oldum. Yani kısaca kötü bir niyetim yok, tersine sloganın sahibi olan blogu yücelten bir düşünceye sahip yaptığım. Zaten blogumdaki nahnu etiketi ile etiketlenmiş yazılara ve isterseniz nahnu olarak yapacağanız aramalara bakarsanız göreceksiniz nasıl bir Nahnu fanatiğiymişim.

gecisi caycermisin

Nahnu bey seni seviyoruz, sen boş ver onu bunu gel İstanbula sana şehrin en manzaralı yerinde en tavşan kanlısını ikram edeceğim.