Kategoriler
Internet

Youtube Türkçe olsun!

Daha önce Google bize logo yapsana demiştik ve başarılı olmuştuk. Şimdide Youtube Türkçe olsun seferberliğine giriştik bakalım neler olacak.

https://www.youtube.com/watch?v=m2T72PDpJfY

Bu konuda yapılan diğer videolar; Youtube videosu 1 | Youtube videosu 2

Konu hakkında bildirgec sitesinde yazılmış bir alıntı;

türkiyede o kadar youtube kullanıcısı olmasına rağmen neden bu gavurlar hâlâ türkçe youtube yapmıyorlar. bunların amacı türk düşmanlıgı. ispanyolca fransızca japonca irlandaca bile cıktı. türkiyeden giren kişi sayısı irlandadan daha fazla olmasına ragmen bunların amacı nedir!!

ben e-mail mesajları attım. siz de atın. ama asıl istedigim “youtube nin türkçe olması icin hazırlanan bir vidyo”yu sürekli tıklayarak en hit video yapmak ve de yorumlarla zirveye taşımak!!!!!! böylece youtube dahil bütünn dünya en cok izlenen yorum yapılanlar bölümünde bizi görecek ve nihayet sessiz kalamayacaklar.

HAYDİ TÜRKİYE!!! YOUTUBE YE TÜRK ADINI YAZALIM!!!!!1 BÜTÜN DÜNYA TÜRK’ÜN GÜCÜNÜ GÖRSÜN!! VE SEN YOUTUBE TURKIYE’DEN REKLAM PARASIYLA O KADAR PARA GÖTÜRMENE RAGMEN TÜRKLERİ GÖRMEZDEN GELMENİN BEDELİNİ ÖDEYECEKSİN!’!!!!1

SIK KULLANANLARA EKLEYIN VE DE HER GUN TIKLAYIN. ARTI YORUM YAPIN!! BENİM ŞAHSİ MENFAATİM DEGİL TÜRKİYENİN KAZANMASI İÇİN.. GÖSTER GÜCÜNÜ TÜRK EVLADI !!!!!!!

youtube eninde sonunda türkçe yapacak eli mahkum ama afrika ülkeleriyle beraber yapılmasını istemiyoruz.. bu süreci hep beraber hızlandıracağız. hedefimiz en fazla 2 hafta. kimsenin türkiyeyi küçümsemesine de izin vermicez!!!!!!