Kategoriler
Medya

Okan Bayülgen TV program ve reklamları

Dün akşam Okan Bayülgen'in Medya Arkası programını seyrediyorum, reklamlar oldu bu arada tırnaklarımı kesiyordum gece gece yani reklamları da dinlemek zorunda kaldım, abi dedim bu ne ses aynı ses, sonraki reklama geçti ben bu arada ayak tırnaklarıma geçmiştim, yine ses aynı, ve yine yine.

Okan Bayülgen'in sesi programda olduğu gibi reklamlarda da devam etti.

Dedim ki arkadaş bari kameramanları da işten çıkartıp programı da sabit kamera ile elinde kumandaları ile çek, hatta konukları da çıkar stüdyodan onun yerine projeksiyon olsun, ne bileyim ışınlı-mışınlı dijital konuk yarat kendine.

Ve yine anladım ki insanoğlu, insanoğlu. Hepimizin amk.

Okan biraz genç olsaydı şu an kendi televizyonunu yapabilirdi, her şey müsait, teknoloji, İnternet, sosyal ağlar her şey onun hizmetinde.

Bizim Yiğit Bulut vardı ona n'oldu, ben isterdim o da Acun gibi kendi medyasını kursun, her şey müsait.

Kuşkusuz Okan çok iyi bir seslendirme sanatçısı, adam sanatçı kardeşim her iş yapabiliyor. Bana ne ne yapacağı da bu reklamları ayarlayanlar hiç mi düşünmüyor lan kardeşim zaten program Okan'ın, programı reklamlarda da Okan'ı koyuyoruz izleyicilerin tümüne de aptal muamelesi yapmamak lazım. Belki o reklam şirketi de Okan'ın olabilir, ulan ben bile Okan'ın olabilirim ha, yok lan ben Okan olabilirim hatta, içime baykuş düştü şüphelendim şimdi kendimden. Çok moralim bozuldu kendimi döveceğim.

Eski wolkanca.com’da Okan Bayülgen TV program ve reklamları veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Okan Bayülgen TV program ve reklamları için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.