Kategoriler
Teknoloji

Yasak Bölge

Başlık da geçen Yasak Bölge’nin yazdığım yazı ile ilişkisi stickerdan ibaret. Volkan dostum uzun zamandır laptopına güzel bir sticker istiyordu ve sonunda da resim de gördüğünüz üzere buldu. Ama bu şekilde sticker dışında kendi pclerinizi “kişiye özel” yapmak isterseniz bu firmayı önerebilirim. Firma adı Kişiket.
Sitelerinde kendi tanıtımlarını şu şekilde yapmışlar. Kişisel Bilgisayar Etiketi, yani Kişiket, HP’nin kişisel bilgisayar dünyasında kazandırdığı bir yenilik. Kişiket ile dizüstü bilgisayarlarınız siz nasıl isterseniz öyle görünür. Bilgisayarınızın içi kadar dışıyla da farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Kişiketleri galerimizden seçebileceğiniz gibi tamamen sizi yansıtan Kişiketler hazırlayıp siteye yükleyebilirsiniz. İster en sevdiğiniz fotoğraf ve çizimlerle kendi Kişiket’inizi yaratın, isterseniz onlarca göz alıcı Kişiket’ten birini seçin. Bilgisayarınız bundan sonra başkalarınınkine benzemesin. Ayrıca bu kişiket nasıl kullanılır diye soracak olursanız sizi buraya alalım.

Kişiket Yasak Bölge

Benim en çok beğendiğim illüstrasyonlar kategorisi oldu. Spor kategorisinden eklediğim resmindeki gibi bir etiket uygulasak sanırım her daim “Tatilim geldi modunda ne iş yapacak halimiz kalır ne de blog yazacak!”

Yasak Bölgeiçin 8 yanıt

laptoptan çok wolkanın oturduu yeri merak ettim. ne kadar güzel bir yer deniz manzaralı. neresi orası volkan biz de gelelim

bira 9 ytl, mekan harika. e biraz sosyete gibi ama hoş yer yani.

bayıldım ben bu fikre,facebookta gördüğümde pc yi ne orjinal güzel fikir demiştim.hemen kendime bir sticker seçeyim.iyi fikir ya sıkılmıştım pc nin gri görüntüsünden.eda'm zeki kadınsın vesselam 😉

beni götürün yaaaa 🙁
ben gitmek istiyorum. keşke laptopum da olsaydı güzelmiş bu fikir

@muzlupasta
istanbul başımızın üzerinde yerin var kuzum, atlayın gelin istediğiniz zaman, iki laflarız şöle havadar havadar, çayımızı çorbamızı içeriz.