Kategoriler
Teknoloji

Nokia 5800 XpressMusic

nokia-5800-xpressmusicNokia 5800 XpressMusic hakkında Batuhan yazmıştı, özelliklerine Batuhan'ın yazısından bakabilirsiniz.

Batuhan hayallerinin ötesinde bir telefon olduğunu yazmış, gerçekten müthiş bir alet, pazartesi günü arkadaşların iphone larını araklamam dışında benim ilk dokunmatik ekran cep telefonu deneyimim olacak.

Telefon Symbian OS 9.4 işletim sistemi kullanıyor, dokunmatik ekranı var iphone daki gibi eğlenceli, el yazısı tanıyor, 640×360 piksel, 16 milyon renk, 3,2 inç, 16:9 görüntü olayı var, ekran tutuş yönü için algılayıcı sensörleri mevcut, tümleşik stereo hoparlör ve 3,5 mm kulaklık çıkışı ile zaten müzik telefonu olduğunu kanıtlıyor. [via]

Eski wolkanca.com’da Nokia 5800 XpressMusic veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Nokia 5800 XpressMusic için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Nokia 5800 XpressMusiciçin 1 yanıt

telefonu arkadasımda test etmistim.ses kalitesine bayıldim.yanında verdikleri kulak içi kulaklığı ile gercekten süper kalitede ses veriyor. ve ses kaybı 0 denecek kadar az. bu telefonu alıp kullanacak olanları uyarırım dısarıda iken bu telefonu takdıgınızda müziğin sesini fazla acmayın 🙂