Kategoriler
Teknoloji

iPhone – iPad – iPod restore hatası 1013 vb.

Eğer benim gibi jailbreak yapanlardansınız iPhone da recovery yapmak istediğiniz 1013 veya benzeri karşılaşmanız olası, bu sorunu çözmek için 2 yöntem var bunlardan ilki ve çok kesin olmayan yöntem ve belki bilgisayarı yeniden başlatmak farklı usb girişleri denemek gibi işlemlerden sonra kesin çözüm oalbilir denemedim, bu yöntem windows/system32/drivers/etc/ klasörü içindeki hosts dosyasında ki gs.apple.com yazılı satırları silmek.

thefirmwareumbrella

Bir dğeri ve eksin çözümü ise thefirmwareumbrella.blogspot.com adresindeki uygulamayı kullanmak.

Untethered Jailbreak – iOS 4.2.1 & 4.3.x – Redsn0w 0.9.6RC17: http://hotfile.com/dl/118633470/a0b35a2/redsn0w_win_0.9.6rc17.zip.html

İyi eğlenceler.

Eski wolkanca.com’da iPhone – iPad – iPod restore hatası 1013 vb. veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, iPhone – iPad – iPod restore hatası 1013 vb. için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.