Kategoriler
Teknoloji

Nokia 5800 XpressMusic partisindeydik

Dokun, dinle, paylaş sloganı piyasaya çıkan, daha önce kullanma şansı bulduğumuz ve burada inceleme yazısını da yazdığımız Nokia 5800 XpressMusic Türkiye lansmanına katıldık.

Dün akşam Beyoğlu Ghetto’da Emre Aydın konser verdiği bir partiyle tanıtılan telefonun fiyatını da açıkladılar, yanlış olmasın aklımda 899 TL olarak kalmış.

Nokia’nın dokunmatik ekranlı 5800 XpressMusic telefonu 7 Şubat’tan itibaren Türkiye’de satışa sunulacakmış.
Türkiye’de müzik kurumları ile şu anda görüşmeler sürüyormuş ve eğer görüşmeler olumlu geçer ve anlaşmalar yapılırsa tıpki yurtdışında gördüğümüz örneklerdeki gibi Nokia telefonlardan online müzik dinleme, satın alma gibi imkanlara da kavuşacak kullanıcılar.

Bu arada 7 Şubat günü saat 15.00’de İstinye Park Nokia Shop’tan 5800 XpressMusic alan ilk 100 kişi, hem telefonlarını Ceza’nın elinden alma şansı yakalayacak, hem de Sennheiser PMX 100 marka kulaklığa sahip olacakmış.

Ürün özelliklerine bu belgeden bakabilirsiniz veya kendi internet sitesinden inceleyebilirsiniz.

Akşam çok güzeldi, Emre Aydın süperdi ilk defa kuş bakışı ve sahne üstünden bir konser izleme deneyimim oldu. Gecenin benim için en heyecanlı yeri Nokia’nın genel müdürü Conor Pierce’in konuşmasına bloggerlar ile başlayıp onların bloglarını okudum dediği bölümdü.

Herhalde İrlandalı abimiz Google Translate ile daha rahat okur buraları, aslında Türkçe öğrenebilir sempatik bir adama benziyor.

  • Yazıdaki son paragrafım advertorial şakadır.
  • Ücretsiz içki için gece koluma taktıkları mavi şeyi hâlâ çıkaramadım, birazdan makasla kesmeyi düşünüyorum.
  • Marjinal Porter Novelli’nin süper ekibine selamlar, hamburger ısmarlamadılar bu defa ama olsun.
  • Yarın Zaman Gazetesi yazarı Atilla Yayla ile sohbetlerimiz olacak.
  • 12 Şubat günu akşam Microsoft Türkiye ile takılıyoruz.
  • Deepak Chopra’nın yazdığı Tanrıyı Tanımak isimli kitabı okuyacağım.
  • Allah sonumuzu hayır eyleye.