Kategoriler
Gündem Ivır zıvır

Mobil pazarlama dolandırıcıları hakkında açıklama yapıldı

Geçen gün cep telefonu üzerinden yapılan taciz pazarlamacığı ve daha ilerisi dolandırıcılığı hakkında biraz sert ve kendi üslubumda bir yazım oldu.

Yazdığım yazı sonrasında Mobil Pazarlama Derneği(MMA)(ilk defa duydum) açıklama yapmış. Yapılan açıklamada son dönemde cep telefonu kullanıcılarını hedef alan dolandırıcılık mesajları konusunda tüketicilerin dikkatli olması istenmiş.
Haberin devamını Cnet Türkiye sitesinden okuyabilrisiniz.

Pazarlamacılardan özellikle hiçbir iş yapmadan akademisyenim ayağına ortamlarda takılan Şakir'lerden nefret etme hakkım var, ara sıra pataklayıp rahatlıyorum, bazen çok sadist bir yaratık oluyorum galiba ama onlarda bana bulaşmasın kardeşim.

İsmi Şakir olanları tenzih ederim sadece toplumda ağzımızın alıştığı enteresan bir sıfat olarak kullanılmaktadır. Yalnız oğlum olsa Şakir ismi vermem o ayrı.

Eski wolkanca.com’da Mobil pazarlama dolandırıcıları hakkında açıklama yapıldı veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Mobil pazarlama dolandırıcıları hakkında açıklama yapıldı için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.