Kategoriler
Hayattan

Kilo aldırmayan yağ lome pişirme spreyi

Hiç güleceğim yoktu bu şekilde bir ürün mü olur, yağ ve 0 kilo aynı cümlede bile kullanılmaz, İngilizcesi cooking spray bu ürünü Türkiye’ye gelmeden biliyordum. Tabii ki de denemediğim kullanmadığım ürün hakkında ön yargılarım vardı.

Bir Türk girişimcisi cooking sprayi yani pişirme spreyini Türkiye’ye getirdi.
Ben de deneme fırsatı buldum Lome pişirme spreyini (www.lomepisirmespreyi.com). Annem o ne olum ben onunla yemek yapmam dedi. Kıramadı biricik oğlunu ve önce krep yaptı aaa dedi bu çok pratik ama yemek olmaz, tüm ısrarlara rağmen birde patates kızarttıra bildim.

Ürüne sağlık açısından bakalım biraz, içinde soya yağı var ve soya yağı çok sağlıklı bir yağ.
Annem Dr. Ender Saraç’ın reçetelere yazdığını duymuş ürünün, baktım kendi kullanmaya başlamış. Kadın dedikoduları çok etkili ben 100 den fazla onunla yemek yap dedim. Annemin işi de kolaylaştı artık tepsi yağlarken çok pratik bir ürün elleri de yağlanmıyor artık.

lomepisirmespreyi

harika bir reklam yazısı olmmuş yavuz (: kaç koli ürün aldın bu firmadan.

reklam meklam benim ilgimi çekti valla hele de bir anne tarafından (yeni ürünlere geçiş konusunda bazen yumuşamaz olabiliyorlar da) denendi ve memnun kalındı ise durmak hata. margarin kullanımından son derece muzdarip olan bendeniz en kısa zamanda temin etmeliyim. büyük marketlerde bulabilirim değil mi?

herhangi bir anne test edip onayladıysa bize gidip almak düşer 🙂 hoş gibi

bu ürünle patates kızartması nasıl yaptığınızı ve nereden temin edebileceğimi öğrenebilir miyim?

merhaba bu ürünü yani pişirme spreyini işe dönüştürebiliriz diger firmalar gibi yani alovera avon gibi grup çalışmasıyla bu ürünü satabiliriz
benim bulundugum şehirde hiç duyulmadı mesala ilgi görecegini düşünüyorum nerden bulabiliriz benimle irtibata geçermisiniz