Kategoriler
Ivır zıvır

Kafam güzel 2

Efes biraBundan sonra bu başlığın serisini yapacağım heralde. Önceki yazımda daha normaldim aslında 🙂 Bu seferi daha beter. Serinin önceki yazısından farklı olarak bu yazıyı yazarken kafam ayık. Dün olanları anlatacağım hatırladığım kadarıyla.

Ben uzun süredir dükkana gitmiyordum. Babam da bozuluyormuş buna ama… Neyse gittim oturduk falan, sonra dükkanı kapatma saatinde babam “Bira içer misin?” diye sordu. Ben de kıramadım tabi. Gittim büfeden 2 Marmara Gold aldım. Onları içerken dükkana bir ayyaş geldi. Esrar falan da çekmiş heralde söylediği kadarıyla… Babamı epeyce zorladı bana da al diye. Gittim ona da bir 50’lik Efes aldım. Bir iki yudum aldı sonra unuttu. Babama “Beni eve bırak be Bekir abi” dedi. Babam da onu bırakmaya gitti. O arada da ben babamınkini ve o adamın Efes’ini içtim. Tabi o kadarla bile ben güzelleşmeye başladım.

Babam geldi, biralar bitti, dükkanı kapattık. Eve gitmek için arabaya bindik. Babam “Senin kafa güzel oldu” dedi. Ben de tabi erkekliğe b*k sürdürmeyeceğim ya; “Daha dur bakalım. Bu kadarla bir şey olmaz bize!” diyerek meydan okudum ve ekledim “Gel deneyelim istersen!”. İyi, dedi. Burada şelalemiz var. Oraya sürdü yolda da birer Efes 50cl daha aldık. Onları da şelalede içtik.

O arada benim bir arkadaşım evinde kalmam için telefon etti. Babam da o bizde kalsın dedi. Arkadaşım izin aldı ve saat 8’de onu alacağımızı söyledik. Giderken babam Yasin’in içip içmeyeceğini sordu, ben de “Deli içer” dedim. Birer tane daha aldık. Yasini de aldıktan sonraTarsus’u yukarıdan seyredecek bir yere çıktık. Oralar genelde bizim gibi insanlarla doludur. Neyse onları da içtik. Sonra “Benzin bitti” deyip, yakındaki bir büfeden birer tane daha aldık. Tabi o arada ben tepeden bağırıyorum “Duygu seni seviyorum” diye Mersin’e doğru.

İyice güzel oldum zaten ben. Neyse eve gitmek için yola çıktık. Eve vardık. Annem o halimizi görünce deli oldu tabi. Annem çok kızar böyle şeylere. Ben direkt yatağa girdim. buradan sonrasını hatırlamıyorum.

Babamın az önce söylediğine göre tuvalete kalkmışım gece. Klozette uyuyakalmışım. Birkaç defa kustuğumu da hayal meyal hatırlıyorum. Bi de o gece arkadaşım sevdiği kıza açılmış. İçince cesareti artmış doğal olarak 🙂

Ama artık içmeyeceğim. En azından öyle planlıyorum. Yani yazının başında söylediğim gibi seriyi yapamayacağım 🙂