Kategoriler
Ivır zıvır

Blog ve Wolkanca da Artık Facebook'ta!

facebook-blog-ve-wolkancaBugün bir şey fark ettim, her şeyin Facebook'ta bir fan kulübü var, ama bu blogun yok. Hemen bu açığı gidermek ve çağın modasına uyarak Facebook'ta bir grup ve bir hayran kulübü kurdum.

Arkadaşlarıma yolladığım davet mesajı ise şöyle;

Blog ve Wolkanca gün ortasında kendinizi bulmanız ve hayata dönmeniz için günde 3 öğün farz olan bir web günlüğüdür. wolkanca ve saz arkadaşları tarafından yazılır, çizilir.

Sizi de bekleriz.

Blog Wolkanca Facebook Grubu
Blog Wolkanca hayran kulübü

Eski wolkanca.com’da Blog ve Wolkanca da Artık Facebook'ta! veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Blog ve Wolkanca da Artık Facebook'ta! için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

eyvallah batuhan (: ne iyi etmişsin açmışsın bende bu blogun fanı oldum 😛

altın örümcek web ödüllerinde de oyunuzu esirgemezsiniz değil mi arkadaşlar. altın örümceği alalım ödülümüzü turlayalım buraları 😀 valla inşallah blog ödüllerinde ki gibi altın örümcekte de bu blogun sevenleri bizi yalnız bırakmaz ve yine fark atarak alırız ödülü.

altın örümcek konusunda da şüphem yok! gerçekten çok sağlam bir kitle tarafından takip edilen bir blog. 🙂 başarıların devamı gelecektir.

eklenti çok güncelleniyor,o yüzden sıkıntılı bir şey bu eklenti.ondan olabilir.